Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D


przepalek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem sie powstrzymac zeby nie wrzucic fotki, w piatek zalozylem xenonki ale jeszcze zdjec dobrych jako takich nie mam,poki co prosze to ogladnąć :D

- walcze z lampionem :D

- przetwornica na miejscu :P

-soczewka,zarnik i kable tez :mrgreen:

-taki to zestawik wzialem

-małe porównanko :twisted:

Niedlugo zdjecia przedstawiajace jak to świeci itd,a przyznam ,ze niesamowita roznica :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymac zeby nie wrzucic fotki, w piatek zalozylem xenonki ale jeszcze zdjec dobrych jako takich nie mam,poki co prosze to ogladnąć :D

Niedlugo zdjecia przedstawiajace jak to świeci itd,a przyznam ,ze niesamowita roznica :cool:

Mozesz zdradzic jaki to w przybliżeniu koszt, bo zastanawiam sie nad załozeniem w swojej belli :)

odrawiam

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymac zeby nie wrzucic fotki, w piatek zalozylem xenonki ale jeszcze zdjec dobrych jako takich nie mam,poki co prosze to ogladnąć :D

Niedlugo zdjecia przedstawiajace jak to świeci itd,a przyznam ,ze niesamowita roznica :cool:

Zapodaj nowy wątek w dziale:

Audi A4 Klub Polska Strona Główna » Forum Techniczne » Warsztat - Zrób to sam

dodaj jakiś opis + fotki, myślę że zainteresowanie będzie duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zdradzic jaki to w przybliżeniu koszt, bo zastanawiam sie nad załozeniem w swojej belli :)
koszt to w zaleznosci od tego czy masz koncepsje na d1s czy d2s ja wybralem z racji tego ze jest duzo barw zarnikow d2s i ich ceny spadaja(mozesz dostac zarnik d2s 4300K juz za 68 zł !!!!) przetwornice sa najdrozsze ja dalem za uzywki 660 ale dzialaja jak nowki zadnych przeskokow napiecia itp, soczewki, na allegro mozna czasem dostac d1s valeo za 50-70 zł/szt d2s nie wiedziec czemu ciezko dostac ale jak juz sa to po ok. 100-120zł/szt, zarniki wedlug uznania. do lamp b6 pasuja wszystkie przetwornice valeo,jednak przy jednych mniej,przy innych wiecej trzeba rezac w miejcu na przetwornice. Koszt przeróbki przy dobrych wiatrach zamkniesz w 1000zł(z własnym montazem oczywiscie),ja do tego zestawu dozlozylem kierunki silver vision,na dlugie wstawilem zarówki na ktorych wczesniej jezdzilem-philips vision plus i jeszcze postojowki w formie diod 100mA.

PS gdybys sie zdecydowal na montaz to b.chetnie podziele sie nabytym doswiadczeniem i jesli bede w stanie to podpowiem

Audi A4 Klub Polska Strona Główna » Forum Techniczne » Warsztat - Zrób to sam

dodaj jakiś opis + fotki, myślę że zainteresowanie będzie duże.

a co do tego to aktualnie brak mi nieco czasu ale jak tylko sie rozluźni atmosfera, to z mila checia opisze przerobki, szkoda tylko ze mało zdjęć porobilem, ale sprobuje cos tam dobrego ulokowac.

pozdrowienia 4 @ll

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...