Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie nie mam doświadczenia i bardzo proszę o pomoc bo pogubiłem się już w temacie off setu , dystansów i cali. :wallbash: Pytanie jest proste

Czy felgi ROZMIAR:8 x 18 ROZSTAW ŚRUB:5x112 ET: 35

będą pasowały do avanta b6 z 2004. zawieszenie jest standardowe.

Opublikowano

będą pasowały..ale będzie wyglądał jak allroad..

Opublikowano

tak jak napisal adamooo - na 18" na standardowym zawiasie bedzie autko stalo bardzo wysoko i bedzie to malo efektownie wygladalo

Opublikowano
  • Autor

o kurcze, zmartwiło mnie to bardzo. Może zaproponujecie coś co pasowałby po to zawieszenie ?

Opublikowano

Albo kupujesz mniejsze felgi albo zmieniasz zawias. Nic tu więcej nie wykombinujesz...

Opublikowano

Może zaproponujecie coś co pasowałby po to zawieszenie ?

Jakies ori felgi 16" :)

Opublikowano

Rarity zastanow sie nad nizszym zawieszeniem :) zapytaj sie kogos kto ma b6 ile kosztuje bo duzo osob na forum zmienilo, pozatym ogladnij sobie zdjecia w galerii jak to wyglada, napewno ci sie spodoba :th: - oczywscie mowie o jakiejs delikatnej glebie a nie szuraniu "brzuchem" po asfalcie :naughty:

Opublikowano

kolego -20mm lub -30mm to nie jest tragedia,popytaj się ludzi którzy jeźdżą na takim zawiasie. więcej info w temacie: "moja A4".

Opublikowano

Ja mam -30mm przod i tyl ori i jezdzi sie elegancko , przynajmniej nie odczulem zadnego dyskomfortu w stosunku do ori :)

Opublikowano

-30 to granica na seryjnych amorkach

ja mam -38 i juz jest zbyt "piłeczkowo"

Opublikowano

Ja mam -30mm przod i tyl ori i jezdzi sie elegancko , przynajmniej nie odczulem zadnego dyskomfortu w stosunku do ori :)

a jak z koleinami bo na 18 niski profil.... pewnie w 225 nie wpada w koleiny i nie rzuca kierownicą ?

Opublikowano

a jak masz 195mm czy 205mm i wjedziesz w koleinę to Cie nie rzuca??

Opublikowano

a jak masz 195mm czy 205mm i wjedziesz w koleinę to Cie nie rzuca??

nie wiem jakie mam zimowki ale

nie u mnie kierownica jest sztywno

a mi chodzi o efekt skręcania kierownicy

Opublikowano

przy 225 skreca kierownicą :kwasny:

Opublikowano

przy 225 skreca kierownicą :kwasny:

I to na ostro :wallbash: Czy ze startu czy podczas jazdy :kwasny:

Opublikowano

jak masz nierówną drogę to i podczas jazdy nic w tym dziwnego-niestety bez trzymanki się nie obejdzie :kox::polew:

Opublikowano

przy 225 skreca kierownicą :kwasny:

I to na ostro :wallbash: Czy ze startu czy podczas jazdy :kwasny:

no właśnie o tym mowie..

ale czym większy profil tym efekt mniejszy

dlatego nie mozna przesadzać ani zszerokością ani z rozmiarem feli ani z zawisem

Opublikowano

Do jazdy na 18 trzeba się przyzwyczaić, bierz 18" zawias -20 , - 30 i będzie miód :)

Opublikowano

hahah... 225 skreca kierownica? Wy chyba nie jezdziliscie nigdy na 235 :cool:

Cala zime latalem na 225/50/17 i bylo elegancko, wrecz idealnie.

Zalozylem letnie 235/17/45 i jezdzi momentami sam, wystarczy wieksza łata na asfalcie i auto skreca. :tongue4:

Opublikowano
jezdzi momentami sam, wystarczy wieksza łata na asfalcie i auto skreca.
przy 225x45x17" miałem dokladnie tak samo :angry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.