Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek


barteek26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem z centralnym zamkiem. Używałem opcji szukaj ale nie znalazłem podobnego tematu :confused4: Otóż nie działa mi centralny zamek. Zadziała raz na 30 razy albo nie zadziała. Ani z pilota ani z kluczyka. Alarm się włącza ale żadne drzwi się nie zamykają. Jak zamknę kluczykiem to zamykają się tylko drzwi kierowcy. Nawet nie słychać żeby pompka pracowała. Czy to może być pompka która jest w bagażniku? Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na początku poprostu odłączył zasilanie od pompki centralnego pod kabel zasilający podłączyłbym miernik czy wogóle do pompki dochodzi sygnał że ma się włączyć miałem podobnie i po przeczyszczeniu bezpiecznika od centralnego i jego gniazda śmiga mi normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej padła pompka centralnego lub coś nie tak z jej podłączeniem. Sprawdż wagiem na centralnym zamku czy nie ma żadnych błędów.

W aucie z 95 r nie ma mozliwosci podpiecia sie vagiem do centralnego.

Kolego, po 1 wyciągnij pompke centralnego (tak, to ta za tapicerka po prawej stronie w bagazniku) i nasłuc**j. Jak zadziała centralny, powinieneś usłyszeć silniczek pompki. Jeśli nie zadziała, poinieneś usłyszeć ciche pstyknięcie, jakby coś się przełączało. Jeśli nie słyszysz tez i tego, prawodopodobnie padła pompka, spróbuj ją podmienić.

W moim ADP miałem także przygody z centralką, raz działała raz nie, raz dopiero po pociagnieciu za klamke. sprawdź czy któryś z wężyków w środku pompki się nie zsunął, i sprawdź też połączenie z wtyczką zasilania (taka fioletowa). U mnie usterkę wyeliminowałem poprawieniem lutów na płytce, tych które łączą płytkę z wtykami. Od tamtego czasu jak ręką odjął.

Tak że niekoniecznie jak pompka nie działa tzn że jest do wymiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...