Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Domykanie szyb - kilka pytań


rojbert

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

w końcu zdecydowałem sie na zamontowanie automatycznego domykanie elektrycznych szyb.

w związku z tym zaopatrzyłem sie w sterownik Unster

dokopałem sie do wszystkich przewodów przy podstopnicy, zidentyfikowałem przewów na który należy podac masę aby szybki poszły w górę

brakuje mi jednego przewodu

posiadam oryginalny autoalarm. brakuje mi przewodu na którym pojawiałby sie impuls (moze być + lub -) który uruchamiałby przekażnik unster

gdzie znajduje sie centralka radiowa od alarmu z której wychodzi sygnał na pompę zamka

istnieje możliwść pobrania impulsu z pompy ale nie chciałem ciągnąć przewodu przez całe auto aby uzyskać jeden sygnał

może ktoś z kolegów już przerabiał ten temat i może mi coś doradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audi jest s terowanie na przemian +/- musisz poszukać centralki alarmu (spróbuj na słuch gdzie pstrykają przekaźniki) i podepnij się do alarmu bo alarm do instalacji pompki na pewno jest podłączony przez adapter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audi jest s terowanie na przemian +/- musisz poszukać centralki alarmu (spróbuj na słuch gdzie pstrykają przekaźniki) i podepnij się do alarmu bo alarm do instalacji pompki na pewno jest podłączony przez adapter

pytanko gdzie znajduje sie seryjny alarm a A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oryginał to w module komfortu (pisałem o dokładanym alarmie) to jednak pokombinuj przy słupku drzwi kierowcy kabelek koloru zielono/niebieski lub żółto/niebieski impuls na przemian plus/minus jest to kabelek od sterowania pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w takim razie oryginalny alarm jest przy pompie w prawym nadkolu

czy odbiornik fal radiowych z pilota tez tam jest ??

a oryginalna syrenka gdzie sie znajduje, bo na słuch wydaje mi sie ze w lewym nadkolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etka pokazuje tylko dwa sterowniki które wchodzą w skład ori alarmu. Sterownik Immobilizera i sterownik czujnika poruszenia.

Masz ori auto alarm i zapewne elektryczne szybki. Masz też pilota w kluczyku??

Jeśli tak to możesz sobie przecież włączyć domykanie z kluczyka. Wystarczy zakodować sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etka pokazuje tylko dwa sterowniki które wchodzą w skład ori alarmu. Sterownik Immobilizera i sterownik czujnika poruszenia.

Masz ori auto alarm i zapewne elektryczne szybki. Masz też pilota w kluczyku??

Jeśli tak to możesz sobie przecież włączyć domykanie z kluczyka. Wystarczy zakodować sterownik.

tak, mam zaprogramowane z kluczyka, tylko chcę aby każdorazowo po zamknięciu drzwi pilotem moduł sam sprawdził czy trzeba zamknąć okna a w tej chwili muszę przytrzymać przycisk na pilocie aby sie szyby zamykały

jeślli masz dostęp to Etki to napisz mi gdzie znajdują sie te dwie centralki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik Immo gdzieś wkomponowany pod konsole środkową.

Sterownik czujnika poruszenia auta pokazuje w bagażniku pod podłogą :mysli:

Nie wiem jak zdjęcie skopiować z Etki. Jakbym wiedział wkleiłbym ci je.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...