Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi - Wielkie marzenie - rozczarowanie - sprzedaż ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może tym dieslom się akurat wtedy nie śpieszyło i tak sobie jechali 110:kox:

Do diesla olej opałowy, benzyniak na oleju z Tesco za 67zł a mina przyszłego właściciela bezcenna jak się nadzieje na taką minę:doh:

Opublikowano

Przynajmniej już inni wiedzą jakiego auta unikać w dziale Sprzedam A4 B6 :decayed:

Opublikowano

Ja mam 1.9 TDI AWX i jak jest droga to jezdze srednio 150 km/h , nie jezdze jak dziad i jak tylko sie motor rozgrzeje to z pedalem gazu delikatnie sie nie obchodze...zawsze go cisne, wyprzedzam inne auta i spalanie 6l, prawdziwe 6l bo przejchalem 1040 km i jak zapalila sie rezerwa to zajechalem na orlena i zalalem do pelna, weszlo 60l z tym ze gosc pod korek ladowal. Kupilem to auto w tamtym roku, za 3 miesiace minie rok i wymienilem termostat. Nie ma co pisac ze taki silnik dobry a taki zly, bo to zalezy od auta wszystko, a to ze widzialem jak ludzie w dieslach jechali tylko 110 to nie wina tego ze diesla maja , tylko ze jezdza powoli.... ja jak smigam do pracy to widze jak ludzie w benzynach jezdza 70 km/h , a ja ich wyprzedzam i cisne 140 ... i co , to znaczy ze benzyne oszczedzaja ? Nie, to zalezy od czlowieka :) Ja lubie jezdzic dynamicznie, to tez wyprzedzam i ciagle cos robie , a nie 70 km;/h i byle dojechac....I tak jak piszesz na koncu,. kazdy chwali to co ma :) Ja jak szukalem auta to bralem pod uwage i diesla i 1,8 t zeby zagazowac, bo 12 l beny jakby mi palil to bym nie jezdzil tym autem.... jak to u mnie w robocie kolega kupil sobie accorda type s i mu zre po 12 l .... jezdzi do pracy bo ma pelne auto ludzi i mu placa za paliwo....a jak jedzie na silke i kolege bierze to krzyczy mu 10 zl .... to chlop az przestal jezdzic bo mu sie to przestalo oplacac.

Najwazniejsze to czerpac przyjemnosc z jazdy i tyle :)

Ale wiadomo, tam gdzie zaczyna sie pasja, tam konczy sie patrzenie na koszta :) Pozostaje miec nadzieje ze nic z naszymi autami zlego sie nie stanie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.