Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Audi - Wielkie marzenie - rozczarowanie - sprzedaż ???


kostek1234

Rekomendowane odpowiedzi

Może tym dieslom się akurat wtedy nie śpieszyło i tak sobie jechali 110:kox:

Do diesla olej opałowy, benzyniak na oleju z Tesco za 67zł a mina przyszłego właściciela bezcenna jak się nadzieje na taką minę:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1.9 TDI AWX i jak jest droga to jezdze srednio 150 km/h , nie jezdze jak dziad i jak tylko sie motor rozgrzeje to z pedalem gazu delikatnie sie nie obchodze...zawsze go cisne, wyprzedzam inne auta i spalanie 6l, prawdziwe 6l bo przejchalem 1040 km i jak zapalila sie rezerwa to zajechalem na orlena i zalalem do pelna, weszlo 60l z tym ze gosc pod korek ladowal. Kupilem to auto w tamtym roku, za 3 miesiace minie rok i wymienilem termostat. Nie ma co pisac ze taki silnik dobry a taki zly, bo to zalezy od auta wszystko, a to ze widzialem jak ludzie w dieslach jechali tylko 110 to nie wina tego ze diesla maja , tylko ze jezdza powoli.... ja jak smigam do pracy to widze jak ludzie w benzynach jezdza 70 km/h , a ja ich wyprzedzam i cisne 140 ... i co , to znaczy ze benzyne oszczedzaja ? Nie, to zalezy od czlowieka :) Ja lubie jezdzic dynamicznie, to tez wyprzedzam i ciagle cos robie , a nie 70 km;/h i byle dojechac....I tak jak piszesz na koncu,. kazdy chwali to co ma :) Ja jak szukalem auta to bralem pod uwage i diesla i 1,8 t zeby zagazowac, bo 12 l beny jakby mi palil to bym nie jezdzil tym autem.... jak to u mnie w robocie kolega kupil sobie accorda type s i mu zre po 12 l .... jezdzi do pracy bo ma pelne auto ludzi i mu placa za paliwo....a jak jedzie na silke i kolege bierze to krzyczy mu 10 zl .... to chlop az przestal jezdzic bo mu sie to przestalo oplacac.

Najwazniejsze to czerpac przyjemnosc z jazdy i tyle :)

Ale wiadomo, tam gdzie zaczyna sie pasja, tam konczy sie patrzenie na koszta :) Pozostaje miec nadzieje ze nic z naszymi autami zlego sie nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...