Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] oooo !!!!!!


Gość puchatek27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość puchatek27

Witam .Oto moja audiczka. Pelna seria,bez wsiowego tuningu.Wyposazenie bardzo ubogie :embarrassed:

- bez skory :( ,

- bez czujnikow parkowania :confused4: ,

- bez navigacji ;( ,

Zato reszta :th: wszystko dziala jak nalezy :naughty: , Aha :wallbash: ,zawias Koni sport 40/40 supertwardy :kox: Trzesie dupskiem jak

cholera :polew:

http://img444.imageshack.us/img444/9153/img1697jp5.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/3346/img1699mi7.jpg

Na letnich MAM 18' ( choc juz 19'MAM)

http://img444.imageshack.us/img444/6914/img1707vv6.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/5997/img1706vh3.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/9323/img1703jo2.jpg

[br]Dopisany: 19 Luty 2008, 20:42 _________________________________________________ http://www.postimage.org/image.php?v=aV20IMvi

http://www.postimage.org/image.php?v=aV20QQ9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro piszesz ze auto nie jedzie wiejskim tuningiem to tak ... fakt nie ma duzych spojlerow i siatexu ale:

z tym znaczkiem s4 na tylnej klapie to dla mnie taki troche agro tuning tym bardziej ze nie masz nawet zderzakow ani progow z s4 a jedynie grill ( naklejka mtm tez jedzie troche wiejskim tuningiem tak samo jak srebrna listwa z allegro na przednim zderzaku ), napisy na oponach na bialo .... fajne to .... ale raczej w amerykanskich pick upach lub starych muscle carach :)

i kierunki wydaja sie wieksze od lamp :/ w innych dzielonych np fk u roba tak to nie wyglada

pozatym ladna i fajnie ze na duzej feldze, jak bedzie na 19" to daj fotki ..... :) jakies planowane mody ? pokaz fotki wnetrza ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, felgi tez fajne, ale :decayed:

- kierunki w biel

- sciagnac znaczki eski

- zmazac biały pisak z opon

a tak to git :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chlopak chcial zablysnac a tu taki zonk, widze ze bialy marker powrocil :polew:, i co z tymi kierunkami? czy to napewno od a4 :mysli:,

w pierwszej kolenosci zrob cos z tym mazakiem i wymien kierunki jak nie cale lampy wygladaja tez na jakies CHINA, reszta ok , MAMY ladnie wygladaja, ciekawe jak na 19" bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Otoz kupilem zonie Audi A4 avant,97r, 2.6 benzyna , tuningowane przez MTM , ( z malum kompresorkiem i 220oma kucami) ,ze wszystkimi papierami i wpisem w briefie odnosnie zmian . Auto od pierwszego wlasciciela,z orginalnym przebiegiem 252tys( przy kupnie) obecnie 263tys. wszystko jest z samochodem jak najbardziej OK, tylko.... ."

to cytat z jednego z twoich postow w ktorym sie tam pytales odpryski na masce.... ale nie wazne ;>

masz jakis dowod np wykres z hamowni na to ze te auto ma te 220Kucy :> albo foto kompresora pod maska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ladne, a felunek konkretny. Moim zdaniem na tym forum sa powazni faceci i kobiety dlatego takie cos jak wykres jest ok, ale powinnismy wierzyc na slowo bo nie ma celu koles w robieniu kogokolwiek w chu ja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ladne, a felunek konkretny. Moim zdaniem na tym forum sa powazni faceci i kobiety dlatego takie cos jak wykres jest ok, ale powinnismy wierzyc na slowo bo nie ma celu koles w robieniu kogokolwiek w chu ja :/

nie no kwestia wiary to wtórna sprawa

ale wieś tuningu i wszystko ori też mało być....

Ps.

autko wyglada na zadbane i ładne :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To MTM nawet slepy zobaczy :polew:

Felgi fajne. Znaczek S4 nie!! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

To zes cie mnie pieknie pojechali( a raczej moja zone,bo to jej auto) :confused4: ;(

Otoz tak: Pod przednim zderzakiem byla dokladka,calkiem ladna z wyzlobionym w niej napisem MTM,ktora byla peknieta w dwoch miejscach i w ygladla jak "spychacz" sniegu :thumbdown:,dlatego teraz mam orginalna dokladke. Na oponach(dodam nowych nie uzywek) to nie jest marker,takie opony dostalem jak kupowalem 18'mam :tongue4: , Co do nalepek,to tak,nawet slepy zobaczy,bo swieca sie w nocy jak ktos rzuci na nie swiatlo( np.samochod jadacy za mna)Co najlepsze,byly one rowniez na bokach samochodu,biegly po skosie od progow,przez szybe bagarznika( ktorys z panow napisal,ze MTM nie naklejal czegos takiego na samochod-otoz proponuje temu pany wejsc na strone youtube i wpisac w wyszukarce "MTM Audi" Zobaczy wtedy,jak oklejaja samochody). Lakiernik ktory malowal mi cale auto,powiedzial,ze to cholerstwo i bylo sakramencko ciezko sciagnac to z szyb,dlatego na tylniej zostawil. ( malowalem calutkie autko,z zewnatrz i od srodka,dlatego,ze na masce byly straszne odpryski,na zderzakach otarcia,a na dodatek jakis :rant: przerysowal mi prawa strone jakims kluczem i mialem ryse od przedniego blotnika do tylniego) Co do lamp,to sa wlasnie FK kupione w sklepie TuningTec w Krakowie(stare sa zapakowane do pudelka :naughty: zeby jakis znawca mi nie powiedzial,ze auto mialo dzwona),i nie mam pojecia,czemu ten kierunek tak wyglada,choc na zywca jest OK :th: Grill jest od Ski,choc byl orginalny ze znaczkiem MTM w miejscu 0000 :confused4: Co do srebrnej listwy z allegro na przednim zderzaku,to sorry,ale nie wiem o co chodzi :mysli: Moze chodzi o kratke pod rejestracaj????? ona tak byla pomalowana :decayed:

To chyba tyle wyjasnien :gwizdanie:

Mody na przyszlosc:

-ZROBIENIE POZADNEGO ZDJECI ,ALBO PARU, KOMPRESORA POD MASKA,zaby paru niedowiarkom udowodnic racje :kox: ,

-zrobienie porzadnego zdjecia moich papierow od audi,gdzie widnieje chociazby moc podana w kw = 164

-zalozenie 19'MAM ktore juz czekaja w gararzu,

-zdjecie znaczka S4,

-zmiana kierunkow bocznych na biale,

-zmiana tylnich lamp na diodowe white-red Lexus,

-zmiana sprezyn z przodu na -65 ( obecnie -40),

-przyciemnienie szyb na efekt lustro,

-SPRZEDANIE TEGO AUTKA I KUPIENIE POZADNEJ MARKI ,JAKA JEST BMW. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym BMW to pojechałes :thumbdown: przyciemnienie szyb na lustro to moim zdaniem zły pomysł :thumbdown: zdjęcie znaczka S4 :th: a niczego nie musisz udowadniać jest jak jest ja Ci wierzę (TYLKO NIE BMW :wallbash: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak s4 sie nienalezy :) pozatym brzydko pomalowane drzwi i źle dobrane kierunki (niejak sie mja do świateł wygląda to bardzo źle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

brzydko pomalowane drzwi

:polew: no tym tekstem to mnie rozwaliles ,koles!!!!! :polew: a kierunek wyglada jak wyglada,moze dlatego,ze nie ma czarnej obramowki u gory tak jak maja to swiatla przedliftowe. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym moze tak lampami sie nie dolowal, jak tymi znaczkami :no:... Sciagajta s4 czym szybciej albo zamaluj pedzelkiem, bedzie lepiej :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość puchatek27

kolego czaki22, zdaje ci sie,moze to jest zludzenie optyczne :cool: Samochod mojej zony byl kompletnie rozebrany i w calosci pomalowany.Lakier na nim wyglada tak,jakby samochod dzis rano opuscil fabryke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...