Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kur... ktos to kupil... :/ i to dzisiaj calkiem niedawno... szkoda, ze wczesniej nie bylem przy kompie, jak wrzucales linka wrclaguna. Tak, czy siak, dzieki za linka...

Mam nadzieje, ze to nie byles Ty arekp ;)

Opublikowano

Mail do sprzedającego że dajesz stówe i ten co to kliknął Kup Teraz ma wiadomość że uszkodziła sie przy pakowaniu hahaha

Opublikowano
Mam nadzieje, ze to nie byles Ty arekp ;)

No niestety nie :( Najwyraźniej nie tylko my szukamy.

Opublikowano
Mail do sprzedającego że dajesz stówe i ten co to kliknął Kup Teraz ma wiadomość że uszkodziła sie przy pakowaniu hahaha

A myslalem juz o tym, bo mialem niezlego wnerwa, gdy wszedlem na aukcje i sie okazalo, ze zakonczona ;)

Opublikowano

Moze ktos chce siatke na zakupy do bagaznika w dobrej cenie ?

Moge dać namiary :wink: 100 PLN z przesylka

Opublikowano
Moze ktos chce siatke na zakupy do bagaznika w dobrej cenie ?

Moge dać namiary :wink: 100 PLN z przesylka

ja chce :kox:

Opublikowano

siatka.jpg

W ASO kosztuje gdzies 800 PLN chyba :decayed:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Kontakt jakby kto chciał :wink: 880620971

Opublikowano
http://s19.postimg.org/5n733vm3j/siatka.jpg

W ASO kosztuje gdzies 800 PLN chyba :decayed:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Kontakt jakby kto chciał :wink: 880620971

Powinno być: 8K0620971. :grin: Tak powinien wyglądać numer prawdziwego fana B8.:grin:

Opublikowano

Panowie, umial by ktos z Was wyczytac wyposazenie z VINu?

Opublikowano
Panowie, umial by ktos z Was wyczytac wyposazenie z VINu?

Nie ma w VINie opisanego wyposażenia. Kody znajdziesz na naklejce w książce serwisowej.

Opublikowano

Pewnie ze jest w VIN-ie wyposażenie samochodu :wink:

Opublikowano

Cuber, ale w gre pewnie wchodzi tylko org. soft serwisowy, co? Nie ma jakis online dekoderow?

Opublikowano
Cuber, ale w gre pewnie wchodzi tylko org. soft serwisowy, co? Nie ma jakis online dekoderow?

obawiam sie że nie ma takich które by ładnie wszytsko pokazały, a nie możesz podjechać do ASO i ich poprosić o to ?

Opublikowano
http://s19.postimg.org/5n733vm3j/siatka.jpg

W ASO kosztuje gdzies 800 PLN chyba :decayed:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Kontakt jakby kto chciał :wink: 880620971

Na allegro obecnie taka za 299zl, wiec za stowke jeszcze bardziej sie oplaca :)

miodzio , bierzesz ta siatke ?

Opublikowano
http://s19.postimg.org/5n733vm3j/siatka.jpg

W ASO kosztuje gdzies 800 PLN chyba :decayed:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Kontakt jakby kto chciał :wink: 880620971

Na allegro obecnie taka za 299zl, wiec za stowke jeszcze bardziej sie oplaca :)

miodzio , bierzesz ta siatke ?

Tak wszystko dogadane :wink: Dzięki WRC

Opublikowano
Cuber, ale w gre pewnie wchodzi tylko org. soft serwisowy, co? Nie ma jakis online dekoderow?

obawiam sie że nie ma takich które by ładnie wszytsko pokazały, a nie możesz podjechać do ASO i ich poprosić o to ?

Obawiam się, że żaden on-line nie jest w stanie pokazać czegokolwiek sensownego ... a ASO pociągnie dane z bazy AUDI, a nie rozkoduje VIN.

Opublikowano

hmmm a na jakiej podstawie AUDI weźmie dane z bazy ? :wink: ............. z numeru VIN ( z którego to wynika gdzie samochód został wyprodukowany , kiedy gdzie i z jakim wyposażeniem opuścił fabrykę )

Opublikowano

arekp, po VINie wlasnie sprawdzi sie jakie masz (powinienes miec) wyposazenie auta.

Ja sprawdzilem swoje po VINie pos sprowadzeniu z DE i oprocz napraw serwisowych dostalem wykaz wyposazenia.

Opublikowano

W numerze VIN nie ma zapisanych żadnych tajnych danych. Jest tam producent, model, rok i miejsce produkcji oraz właściwy numer seryjny. Wszystko czego można się w Audi dowiedzieć, jest zapisane na ich serwerach a VIN służy jedynie do identyfikacji auta. Dlatego żaden soft offline VINu nie "rozkoduje".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.