Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj wpadlem w oslupienie.W tunelu srodkowym znalazlem jakas oryginalna przetwornice napiecia.

Dobre to?

Sprawdza sie w codziennym uzytkowaniu?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzisiaj wpadlem w oslupienie.W tunelu srodkowym znalazlem jakas oryginalna przetwornice napiecia.

Dobre to?

Sprawdza sie w codziennym uzytkowaniu?

max 150/200W dość drogie na allegro :wink:

Opublikowano

drogie czyli ile bo na szybko nie moge znalezc....?

Opublikowano
drogie czyli ile bo na szybko nie moge znalezc....?

300-500zł :kwasny:

Opublikowano

I zakończone kolejne rezanko: :banan:

High Beam Assist (jeszcze tylko CP z Gateway w ASO)

HomeLink (dzieki Grześ za Lampkę)

Czujnik jakości powietrza

wpadła też lampka w schowku pasażera (na razie czerwona)...

Opublikowano
I zakończone kolejne rezanko: :banan:

High Beam Assist (jeszcze tylko CP z Gateway w ASO)

HomeLink (dzieki Grześ za Lampkę)

Czujnik jakości powietrza

wpadła też lampka w schowku pasażera (na razie czerwona)...

Gratulacje, czerwona też ładna :polew:

Opublikowano
I zakończone kolejne rezanko: :banan:

High Beam Assist (jeszcze tylko CP z Gateway w ASO)

HomeLink (dzieki Grześ za Lampkę)

Czujnik jakości powietrza

wpadła też lampka w schowku pasażera (na razie czerwona)...

Jarek dopiero teraz czytam poczte :wink: potrzeba ci schemat jeszcze ?

Graty MODÓW :thumbup1:

Opublikowano

:hi:

Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ? :wink:

Opublikowano
Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ?

Zmieniałem, a co potrzeba? :)

Opublikowano

Dzieki Grześ,:wink:

miałem wszystko zakodowane brama jedna, druga się otwiera...

modzik bardzo prościutki :naughty:

Opublikowano
Panowie, kto zamieniał u siebie zestaw naprawczy na koło dojazdowe ?

Zmieniałem, a co potrzeba? :)

Na czym dokładnie polega cała operacja :decayed: Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ?

Opublikowano

Pod kątem wchodzi dojazdowka ze starą formą ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Dziś kolejna lipa... Jutro od rana runda trzecia :facepalm: tym razem nie wyjadę z ASO bez w pełni sprawnego auta! :doh:

Jeśli nic nie pomoże, to poproszę o przywrócenie seryjnych ustawień i się będę potem bawił we wszelkie kodowania od nowa.

Opublikowano

Staszek, ściągnij płytkę z internetu z softem i będzie po kłopocie ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Jarek, ale że co, jak gdzie? :shock3: Ta żaba nie kuma :decayed:

Opublikowano
Jarek, ale że co, jak gdzie? :shock3: Ta żaba nie kuma :decayed:

Myślę, że Jarkowi się wątki pomerdały. :wink:

A co do Twojego problemu Staszek, to proponuję znaleźć kogoś z kabelkiem VagCanPro i przekodować komfort. Minuta roboty.

Opublikowano
Jarek, ale że co, jak gdzie? :shock3: Ta żaba nie kuma :decayed:

Wysłałem Ci PW ;)

iPad Tapatalk HD

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

Widzieliście tą hybrydę, wiem że bima ale...

http://www.motor-talk.de/news/ein-sportwagen-mit-eineinhalb-motoren-t4635672.html

Opublikowano

Na żywo spod Audi Centrum Wrocław: dzięki komórce, VCDSowi i chwili grzebania oraz wielkiej pomocy kolegi darecy (Naprawdę wielkie dzięki! ) udało się uruchomić światła :) teraz czekam tylko na te nieszczęsne CP z MMI i auto będzie gotowe na nowe mody i ich uruchomienie. Dziękuję za support :)

Opublikowano
Na żywo spod Audi Centrum Wrocław: dzięki komórce, VCDSowi i chwili grzebania oraz wielkiej pomocy kolegi darecy (Naprawdę wielkie dzięki! ) udało się uruchomić światła :) teraz czekam tylko na te nieszczęsne CP z MMI i auto będzie gotowe na nowe mody i ich uruchomienie. Dziękuję za support :)

Kodowaliscie ledy od poczatku?:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.