Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, mógłby mi ktoś sprawdzić numer nakładek progowych s-line, prawy i lewy przód? Nie mam Etki pod ręką.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak przy okazji, sprawa z tarczami coś przyspieszyła?

Właśnie nic nie wymyśliłem, nie wiem jak podłączyć licznik na stole żeby się zapaliły wszystkie diody oświetlające tarcze :kwasny:

Opublikowano
Nie wiem czy lepiej ale jest inaczej :)

Na stole wygląda nieźle, ale pokaż na felach ;-)

No i pytanie, oklejałeś czy lakierowałeś?

Opublikowano
Panowie, mógłby mi ktoś sprawdzić numer nakładek progowych s-line, prawy i lewy przód? Nie mam Etki pod ręką.

To co, zerknie ktoś w etke?

Opublikowano

Może ktoś powiedzieć co należy dokładnie kupić aby wymienić nawigację MMI 2G na MMI 3G tą z HDD.

Opublikowano

Z tego co Wiem to wszystko :facepalm:, zostają Ci tylko Światłowody , anteny i pierdoły Jeśli masz 2g , reszta do wymiany, ale moge sie mylić :wink:

Opublikowano

No właśnie chciałbym żeby ktoś wypisał co dokładnie trzeba wymienić z najmniejszą pierdołą jeśli ktoś potrafi rzecz jasna taką listę sporządzić:) bo zastanawiam się nad wymianą tylko muszę zorientować się co i jak :)

Opublikowano

Poparz w watku WRC , Grześ zmieniał chyba, i pamietam jakies foto z rozrzuconymi gratami po podłodze :grin:

Opublikowano

Myślę że ktoś kto jest w temacie mógłby zrobić taką listę dla potomnych :)

Opublikowano

Światłowody tez są inne :(

Opublikowano
Światłowody tez są inne :(

Maz Ci babo placek....:doh:

Opublikowano
Światłowody tez są inne :(

Maz Ci babo placek....:doh:

Może uda sie poprzekladać wtyki i zmodyfikować wiązkę...

Troche inaczej sie zapętla ;)

Opublikowano

Pomijając wszystko Jarku.... Patrze na ilość postów zaserwowanych przez Ciebie, i wnioski sa jednoznaczne...

Widac kto tutaj cały sezon ostro zapierd...ł :polew::polew:

W maju mieliśmy podobny stanlicznika.....:wink:

Opublikowano

Na pewno światłowód też trzeba wymienić WRC chyba robił taką podmiankę i pisał że tylko to zostaje :P

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Ma ktoś jakąś listę co trzeba dokładnie wymienić ?

Opublikowano

Eee tylko spamuje,

;)

Opublikowano
Panowie, mógłby mi ktoś sprawdzić numer nakładek progowych s-line, prawy i lewy przód? Nie mam Etki pod ręką.

8K0 853 373 B

8K0 853 374 B

172 PLN sztuka

Opublikowano
Panowie, mógłby mi ktoś sprawdzić numer nakładek progowych s-line, prawy i lewy przód? Nie mam Etki pod ręką.

8K0 853 373 B

8K0 853 374 B

172 PLN sztuka

Dzięki Grześ!

Opublikowano
Światłowody tez są inne :(

.........eeeeeeee tam :zdjecie:

Czyli w 2G tez wszystko pentlisz?

W sumie jednostki masz wszędzie tak samo poukładane, wtyki i kable mogą byc te same.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.