Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy ktoś wie co muszę zmienić , zakupić aby zrobic nawigacje z MMI 2G basic na HiGH ?

Czy wystarczy , ekran, sterownik, czytnik DVD?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany,

żeby podłączyć w drzwiach lampkę ostrzegawczą i białe oświetlenie pod kieszenią boczka drzwi, wystarczy podłączyć się do sterownika drzwi (mam całą wiązkę drzwi), czy trzeba ciągnąć jakieś dodatkowe kable z modułów w aucie?

Tak do sterownika drzwi :wink: oraz zakodować :decayed:

Opublikowano

Panowie, czy w naszych B8 był fabrycznie montowany dociąg drzwi?

Opublikowano
Pany,

żeby podłączyć w drzwiach lampkę ostrzegawczą i białe oświetlenie pod kieszenią boczka drzwi, wystarczy podłączyć się do sterownika drzwi (mam całą wiązkę drzwi), czy trzeba ciągnąć jakieś dodatkowe kable z modułów w aucie?

Tak do sterownika drzwi :wink: oraz zakodować :decayed:

:hi:

Opublikowano
Panowie, czy w naszych B8 był fabrycznie montowany dociąg drzwi?

Niestety nie było dociągu :wink:

Opublikowano

a czy występowała opcja samego dociągu klapy tył (bez automatu otwierania) ?? Tak żeby nie trzeba było trzaskać żeby ją zamknąć.

Opublikowano
a czy występowała opcja samego dociągu klapy tył (bez automatu otwierania) ?? Tak żeby nie trzeba było trzaskać żeby ją zamknąć.

Ale wam sie marzą bayery :decayed:

Opublikowano

Dobra, to kolejne pytanie :)

W drzwiach kierowcy i pasażera są sterowniki, do których można wpiąć dodatkowe "bajery" (np. podświetlenie klamek, lampka ostrzegawcza). A co z drzwiami z tyłu? Tam chyba nie ma sterowników, nie? Gdzie w takim razie lecą wszystkie kable? I za pomocą czego jest sterowane np. otwieranie szyb?

Opublikowano
Panowie, czy w naszych B8 był fabrycznie montowany dociąg drzwi?

Niestety nie było dociągu :wink:

Szkoda, bo miałem ochotę na takiego moda. Znajomy dołożył w A6 i całkiem fajnie to działa.

Opublikowano
Dobra, to kolejne pytanie :)

W drzwiach kierowcy i pasażera są sterowniki, do których można wpiąć dodatkowe "bajery" (np. podświetlenie klamek, lampka ostrzegawcza). A co z drzwiami z tyłu? Tam chyba nie ma sterowników, nie? Gdzie w takim razie lecą wszystkie kable? I za pomocą czego jest sterowane np. otwieranie szyb?

Tam tez są sterowniki :wink:

Opublikowano

A fabrycznie automatyczna klapa w avancie zamyka się z kluczyka czy z guzika ? czy tak i tak powinna ?

Opublikowano
A fabrycznie automatyczna klapa w avancie zamyka się z kluczyka czy z guzika ? czy tak i tak powinna ?

Tylko z guzika na klapie.

Opublikowano
A fabrycznie automatyczna klapa w avancie zamyka się z kluczyka czy z guzika ? czy tak i tak powinna ?

Tylko z guzika na klapie.

Czyli nie da się "przez przypadek" przytrzasnąć teściowej? :grin:

Opublikowano
Czyli nie da się "przez przypadek" przytrzasnąć teściowej? :grin:

Może być kosztowne w skutkach ... w sensie, uszkodzenie mechanizmu klapy ;-)

Opublikowano

Teściową da się nawet manualną klapą jebnąć. Nawet należy!:grin:

Opublikowano
Teściową da się nawet manualną klapą jebnąć. Nawet należy!:grin:

Oj Marcin, dobrze, ze Twoja teściowa tego nie przeczyta :polew: pewnie miałbyś przeyebane na całej linii:facepalm:

Opublikowano

Eee tam. Mamusia mnie kocha. Nie ma takiego świństwa po którego zrobieniu by przestała. :grin:

Opublikowano
Eee tam. Mamusia mnie kocha. Nie ma takiego świństwa po którego zrobieniu by przestała. :grin:

Uważaj, to wszystko do czasu:kox:

Opublikowano
Teściową da się nawet manualną klapą jebnąć. Nawet należy!:grin:

u mnie teściowa nie mieści się gabarytowo, tak że nie próbowałem jebn..ć ją klapą jak Marcin :polew:

może na jakiegoś żuka pod plandekę by wlazła...:eusathink:

Opublikowano
Teściową da się nawet manualną klapą jebnąć. Nawet należy!:grin:

u mnie teściowa nie mieści się gabarytowo, tak że nie próbowałem jebn..ć ją klapą jak Marcin :polew:

może na jakiegoś żuka pod plandekę by wlazła...:eusathink:

No to zieńciuniu q7 byś kupił - prawie jak żuk :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.