Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja miałem w zwykłych lampkach LED pod CAN, błędów nie wywalało ale jak dla mnie za biało było, tak patrząc na tył auta to za mocno ta blacha się świeciła i wstawiłem ori lampeczki, teraz jest tak jak być powinno :).

Jak by ktoś miał chęć to mogę komplecik zwyklaków z Ledami odstąpić za rozsądną złotówkę :).

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Panowie poszukuję ramki na wyświetlacz w wersji 3G High, chodzi o sam środek muszę w swoim przełożyć, tak ze cała obudowa to srebrne wkoło może być zniszczone i tak będę rozklejał. Byle by cakle nie popękane było to płaskie z okienkiem wokół wyświetlacza.

Czy ma ktoś coś takiego na zbyciu ??

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam taką ramkę tylko bez srebrnego ty szukasz chyba z polifta ?

Opublikowano

Ja szukam zwykłej od przedlifta, srebrna może być, byle by miała ta część na okienko duże do ekranu największego ( 3G High albo Plus ) może być tez A5, też pasuje.

Opublikowano

Zmierz jaki jest otwór okienka u ciebie. Bo ja już nie pamiętam czy to z 3G czy 2G a z tego co wiem 3G low np to to samo chyba co 2G chyba tylko 3G plus miało ciut większy ekran

Opublikowano
Ja miałem w zwykłych lampkach LED pod CAN, błędów nie wywalało ale jak dla mnie za biało było, tak patrząc na tył auta to za mocno ta blacha się świeciła i wstawiłem ori lampeczki, teraz jest tak jak być powinno :).

Jak by ktoś miał chęć to mogę komplecik zwyklaków z Ledami odstąpić za rozsądną złotówkę :).

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Panowie poszukuję ramki na wyświetlacz w wersji 3G High, chodzi o sam środek muszę w swoim przełożyć, tak ze cała obudowa to srebrne wkoło może być zniszczone i tak będę rozklejał. Byle by cakle nie popękane było to płaskie z okienkiem wokół wyświetlacza.

Czy ma ktoś coś takiego na zbyciu ??

na dniach będę miał wszystko do a5, a miała mmi3g i banga, jak nie kupisz do przyszłego tygodnia tego to się odezwij

Opublikowano

Możliwe jest aby bezpiecznik od plusa na gnieździe diagnostycznym był w innym miejscu niż podaje elsa i spis :/ Powinien być z prawej strony ST2 D11 a u mnie w tym miejscu brak bezpiecznika i tylko jedna nóżka ???

Opublikowano
Możliwe jest aby bezpiecznik od plusa na gnieździe diagnostycznym był w innym miejscu niż podaje elsa i spis :/ Powinien być z prawej strony ST2 D11 a u mnie w tym miejscu brak bezpiecznika i tylko jedna nóżka ???

Może masz przekładke i nawet nie wiesz. W anglikach bezp. są odwrotnie.

Opublikowano
Możliwe jest aby bezpiecznik od plusa na gnieździe diagnostycznym był w innym miejscu niż podaje elsa i spis :/ Powinien być z prawej strony ST2 D11 a u mnie w tym miejscu brak bezpiecznika i tylko jedna nóżka ???

Może masz przekładke i nawet nie wiesz. W anglikach bezp. są odwrotnie.

Raczej nie bo auto po Vin i karcie pojazdu jest z francji.

No i zgadza się to że z prawej strony są 2 podstawy bezpieczników oraz wtyczka rozłączająca szynę can.

Opublikowano
sprawdz czarna wtyka po prawej stronie bezpiecznik 7

Sprawdzałem już kilka razy. Wychodzi na to, ze gdzieś zrobiła się przerwa między bezpiecznikiem a gniazdem.

Aby zrobić testa mogę zapodać na krótko kabel z bezpiecznika do gniazda na pin 16 ?

Opublikowano
Zmierz jaki jest otwór okienka u ciebie. Bo ja już nie pamiętam czy to z 3G czy 2G a z tego co wiem 3G low np to to samo chyba co 2G chyba tylko 3G plus miało ciut większy ekran

Jutro dam znać bo już o tej porze nie mam sił do garażu biegać.

Dziś rezanko było ... montaż lampek w lusterkach poliftowych z przedliftowych. Póki co jeszcze nie poskładane, ale lampki w osłonkach już siedzą, żal było tego moda odpuścić po wymianie lusterek na liftowe :).

No a jak by ktoś poszukiwał to mam teraz osłonki na zbyciu z otworami na ori lampki, od przedlifta oczywiście.

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

Mam już rozmiar okienka, 150/87 mm. Jak by ktoś miał taka rameczkę to proszę o info.

Opublikowano
sprawdz czarna wtyka po prawej stronie bezpiecznik 7

Sprawdzałem już kilka razy. Wychodzi na to, ze gdzieś zrobiła się przerwa między bezpiecznikiem a gniazdem.

Aby zrobić testa mogę zapodać na krótko kabel z bezpiecznika do gniazda na pin 16 ?

mozesz zrobic tak :wink:

Opublikowano

Podpowie ktoś może jak sprawdzić w B8 czy mam fizycznie moduł BT zanim kupię kabel?

Opublikowano
Podpowie ktoś może jak sprawdzić w B8 czy mam fizycznie moduł BT zanim kupię kabel?

A co masz w aucie ? CONCERT , MMI ?

Opublikowano

MMI 3G High

Opublikowano

A jak jest concert i jest opcja telefon ale wyświetla nie zainstalowano telefonu ? Co jest potrzebne aby połączyć telefon z autem w takim wariancie ?

Opublikowano

Dzięki, czyli kabel, instrukcja z forum i heja;)

Opublikowano
A jak jest concert i jest opcja telefon ale wyświetla nie zainstalowano telefonu ? Co jest potrzebne aby połączyć telefon z autem w takim wariancie ?

trzeba sterownik bluetooth, mikrofon, instalacja

http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-modul-sterownik-telefonu-8t0862335e-i4086326995.html

Opublikowano

A to jeszcze jedno pytanie, dzisiaj kupiłem auto więc się uczę;P

Da się zaktualizować mapy i wgrać menu PL?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.