Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A to jeszcze jedno pytanie, dzisiaj kupiłem auto więc się uczę;P

Da się zaktualizować mapy i wgrać menu PL?

Hej

Sam interesuje sie tematem nawet dzwoniłem do gościa od Ciebie z Legnicy-gada sensownie.

Można by to sprawdzić na ile ma pojęcie, żeby nie uwalił 5F - jeżeli znasz kogoś z tego środowiska.

U mnie w W-chu nikt tego nie robi dlatego najbliżej mam do Legnicy.

Popytaj i daj znać.

Oto jego ogłoszenie

Polskie Menu AUDI MMI 3G A4 A5 A6 A8 Q5 Q7 LEGNICA (4133663554) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Wolał bym to zrobić u kogoś z polecenia np. Twojego ale do Ciebie mam sporo km.

Opublikowano

tylko pewnie każdy update mapy powoduje że ponownie masz jezyk pierwotny :naughty:

Opublikowano

Kto mógł by zgrać/ spisać kodowanie z radia 3G High w sedanie ?? Posiada może ktoś taki model ??

Opublikowano

W fotelach normalnych apteczka jest schowana w oparciu po podlokietnikiem. A gdzie jest apteczka oryginalnie jak sie ma fotele s-line? Wymieniłem fotele i coś nie wiem gdzie apteczekę przełożyć. W podlokietniku mam uchwyt na kubki i schowek natomiast w oparciu po nim nie ma schowka na apteczek.:eusathink:

Opublikowano

Z tyłu za podłokietnikiem :wink:

Opublikowano
Kto mógł by zgrać/ spisać kodowanie z radia 3G High w sedanie ?? Posiada może ktoś taki model ??

Może dziś uda mi się spisać - tyle ze AVANT...

Opublikowano
Z tyłu za podłokietnikiem :wink:

Być może jest inna jak jest uchwyt na kubki, bo też mam ten dylemat, miałem wcześniej podłokietnik bez kubków i apteczka się mieściła, teraz jest uchwyt na kubki i nie da się upchnąć.

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Kto mógł by zgrać/ spisać kodowanie z radia 3G High w sedanie ?? Posiada może ktoś taki model ??

Może dziś uda mi się spisać - tyle ze AVANT...

Dzięki będę wdzięczny chociaż zastanawiam się czy nie jest coś inaczej w Avancie i sedanie, czy nie ma jakiegoś ustawienia innego, bo ciągle borykam się z niskim tonem którego brak na przednich głośnikach po zamontowaniu 3G.

Opublikowano
Z tyłu za podłokietnikiem :wink:

Być może jest inna jak jest uchwyt na kubki, bo też mam ten dylemat, miałem wcześniej podłokietnik bez kubków i apteczka się mieściła, teraz jest uchwyt na kubki i nie da się upchnąć.

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Kto mógł by zgrać/ spisać kodowanie z radia 3G High w sedanie ?? Posiada może ktoś taki model ??

Może dziś uda mi się spisać - tyle ze AVANT...

Dzięki będę wdzięczny chociaż zastanawiam się czy nie jest coś inaczej w Avancie i sedanie, czy nie ma jakiegoś ustawienia innego, bo ciągle borykam się z niskim tonem którego brak na przednich głośnikach po zamontowaniu 3G.

Spisać mogę...zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pytanie czy u mnie B&O nie bedzie robil roznicy ?

Opublikowano

podaj numer 56 RADIO :wink: ja mam kilka

[TABLE]

[TD=class: sub2][/TD]

[TD=class: sub2]4G0 035 056

[/TD]

[TD=class: sub2]Radio U STD H52 0051[/TD]

[TD=class: sub2] 010003020100000001

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub]4G1 035 053

[/TD]

[TD=class: sub]Radio U Basic H41 0051[/TD]

[TD=class: sub] 010003020100000001

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub2][/TD]

[TD=class: sub2]4G0 035 056 D[/TD]

[TD=class: sub2]Radio U STD H60 0094[/TD]

[TD=class: sub2] 010003020100000001

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub][/TD]

[TD=class: sub]4G0 035 056 E[/TD]

[TD=class: sub]Radio U STD H60 0093[/TD]

[TD=class: sub] 010003020100000001

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub2] 4G1 035 053 E

[/TD]

[TD=class: sub2]Radio U Basic H41 0093[/TD]

[TD=class: sub2] 010003010000000001

[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub2][/TD]

[TD=class: sub2]4G0 035 053 [/TD]

[TD=class: sub2]Radio U Basic H51 0051[/TD]

[TD=class: sub2] 010003020100000001

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

u mnie w avancie z B&O

4G0 035 053 | 010003010000000001 | Radio U Basic H52 0122

Opublikowano
Komplet boczków z roletami mam do Avanta.

Jaki kolor?

Szary ;)

Mam też za 249pln zestaw oświetlenia wnętrza w boczki: lampki, kompletne wiązki, podświetlane klamki. Jakby ktoś miał ochotę ;)

Opublikowano
Mam też za 249pln zestaw oświetlenia wnętrza w boczki: lampki, kompletne wiązki, podświetlane klamki. Jakby ktoś miał ochotę ;)

Nieaktualne ;)

Opublikowano
podaj numer 56 RADIO :wink: ja mam kilka

[TABLE]

[TD=class: sub2][/TD]

[TD=class: sub2]4G0 035 056 [/TD]

[TD=class: sub2]Radio U STD H52 0051[/TD]

[TD=class: sub2] 010003020100000001[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub]4G1 035 053 [/TD]

[TD=class: sub]Radio U Basic H41 0051[/TD]

[TD=class: sub] 010003020100000001[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub2][/TD]

[TD=class: sub2]4G0 035 056 D[/TD]

[TD=class: sub2]Radio U STD H60 0094[/TD]

[TD=class: sub2] 010003020100000001[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub][/TD]

[TD=class: sub]4G0 035 056 E[/TD]

[TD=class: sub]Radio U STD H60 0093[/TD]

[TD=class: sub] 010003020100000001[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub2] 4G1 035 053 E[/TD]

[TD=class: sub2]Radio U Basic H41 0093[/TD]

[TD=class: sub2] 010003010000000001[/TD]

[/TABLE]

[TABLE]

[TD=class: sub2][/TD]

[TD=class: sub2]4G0 035 053[/TD]

[TD=class: sub2]Radio U Basic H51 0051[/TD]

[TD=class: sub2] 010003020100000001[/TD]

[/TABLE]

Akurat teraz w pracy nie mam kabelka, ale na obudowie mam nr 4G0 035 053 i małymi literkami 0051 a poniżej jeszcze raz drobnym drukiem 4G0 035 053 H52

Grzesiek, jak by trzeba było coś więcej podać to poszukam i opiszę.

Zastanawia mnie tylko fakt że jak miałem stary system z wzmacniaczem 4 kanałowym to grało wszystko dobrze a na tym radiu nie ma niskich tonów, coś tam gra ale jak kijem w karton, co się dzieje ... Przez myśl mi przeszło czy Avant nie ma inaczej zestrojonego dźwięku od sedana i trzeba to gdzieś ustawić ...

W Q5 u siostrzyczki jest taki sam tuner 053 i takie samo kodowanie jak teraz mam u siebie. Już zakupiłem wzmacniacz zewnętrzny w wejściem High żeby ominąć fabryczne końcówki mocy, ale to nie jest dobre rozwiązanie bo to powinno grać dobrze na fabrycznym sprzęcie.

Opublikowano
W fotelach normalnych apteczka jest schowana w oparciu po podlokietnikiem. A gdzie jest apteczka oryginalnie jak sie ma fotele s-line? Wymieniłem fotele i coś nie wiem gdzie apteczekę przełożyć. W podlokietniku mam uchwyt na kubki i schowek natomiast w oparciu po nim nie ma schowka na apteczek.:eusathink:

w podłokietniku jak go otworzysz, tyle ze ori apteczka do tych siedzeń (z pakietem schowek) jest mniejsza niż ta chowana za podłokietnik (bez pakietu schowek). Mogę Ci wyslać tę co miałem, a Ty mi wyślij tę duża :wink: byle niezużytą :facepalm:

Opublikowano
Mam też za 249pln zestaw oświetlenia wnętrza w boczki: lampki, kompletne wiązki, podświetlane klamki. Jakby ktoś miał ochotę ;)

Nieaktualne ;)

Racja ;) ale mam jeszcze drugi komplet, tylko brakuje diodki jednej klamce ;)

Opublikowano
Mam też za 249pln zestaw oświetlenia wnętrza w boczki: lampki, kompletne wiązki, podświetlane klamki. Jakby ktoś miał ochotę ;)

Nieaktualne ;)

Racja ;) ale mam jeszcze drugi komplet, tylko brakuje diodki jednej klamce ;)

Do tego trzeba mieć jakieś konkretne stery w drzwiach, czy każdy pociągnie? To jest komplet przód i tył?

Jak tak, to biorę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.