Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Trykotanie i chrupanie przy skrecaniu


Brylantoos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam nastepujący kłopot z moja audiczką.Mianowicie po nie dawnym zakupie stwierdzilem ze chyba prawy przegub jest do wymiany bo przy skrecaniu na maxa w prawo coś chrupie.

Pojechalem do mechesa i faktycznie stwierdził i pokazał ze guma na przegubie walnieta i juz rdzawy nalot na tym ze przugubie jest.

Wymienił na Rouvilla i nastala cisza.

Po trzech dniach(czyli dzisiaj rano) znowu coś mi trykota.Jednak nie nastepuje to przy ruszaniu na skreconych kołach tylko kiedy dokrecam kierownice na max w prawo na postoju.

Co jeszcze zauważyłem ,ze dzieje sie to tylko jak samochód postoi np.całą noc lub pod pracą cały dzień.Tak jak by coś sie rozrusza i jest cisza.

Dodam ze meches sprawdzał zwieche,niby nie ma żadnych luzów ,jak jade audiczką tez nic nie puka,prowadzi sie bardzo dobrze.

Mam nadzieje ze to tylko nie maglownica.

Podpowiecie coś??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie wiem czy aktualnie ale , u mnie w zawieszeniu luzu nie było wszystko git szarpaki itp ale czasami przy skręcaniu kół w miejscu coś chrupało bałem się że to maglownica lub coś tam nie tak , okazało się że to wina wachacza nie pamiętam banan lub ten przedni dolny przy sworzniu w lewym kole tam gdzie taka kulka jest i pracuję po prostu sucho (bez luzu) , po deszczu zawsze był spokój jak mokro było a w upał strasznie chrupało , działo się to rzadko ale denerwowało , po wymianie przestało a nie jeden fachowiec się wsłuchiwał kombinował co i jak i żaden nie trafił hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było to samo, po wymianie wahaczy dolnych (tych grubasów) oraz łączników stabilizatora (tak przy okazji bo i tak były do wymiany) nastała cisza. Jakis czas temu wymieniłem także końcówki drążków, montowałem lemfordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też słychać chrupanie(a do tego czuć wszystko na kierdzie), w szczególności, gdy podjeżdżam pod krawężnik, mechanik zdiagnozował górny wahacz, czekam do środy na wymianę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...