Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. Czy można jezdzic na takim oleju?


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,wymieniałem olej w silniku w warsztacie wlano mi Castrol magnatec 10w/40 ale wg mnie powinien byc castrol magnatec DIESEL!! 10w/40 ,czy mogę jeżdzic na tym co mi wlali?Proszę o odp.kolegów co znają się na tej tematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, uspokoiłem się z moim olejem ale następna wymiana będzie na 8100X-cess 5w/40 :).chyba dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz potraktowac ten magnatec jako plukanie silnika :naughty: po co silnik ma czekac na lepsza oliwke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę troche poczekac bo wlałem taki specyfik (skopiowałem z innego posta )Ja używam takich dodatków do silnika i PALIWA (opis poniżej). Przy 1 aucie do którego zastosowałem środek do silnika zrobiłem pomiary ciśnienia w cylindrach tak jak w opisie oferty . efekty potwierdziły sie Ceramizer stosuję z powodzeniem od wielu lat do aut jakie posiadałem (9szt) tylko w jednym przypadku efekt był mało odczwalny ale spowodowane to było bdb stanem silnika, więc i efekt znaczniej mniej widoczny.Polecam napewno auta nie uszkodzi a pomóc napewno pomorze.Do mojej którą kupiłem parę dni temu w Hamburgu tez to wlałem tam na miejscu,oczywiście wymieniając najpierw olej .zastosowałem się do instr.jak należy to zrobic przy przebiegu powyżej 300tys.km(moja tyle ma )Z HH do Gdańska jest ok 840km po przejchaniu ok 600km już była wyrażna zmiana mocy ,mimo że cały proces ceramizacji trwa do 1500km . Podaję link do sprzedawcy http://www.ceramizer.pl/component/option,com_frontpage/Itemid,1/ Oczywiście dostępne też jest to na allegro.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...