Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] OC i wypłata kasy


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede dzwonil do goscia, nie ma sensu, no nic, ja uwazam ze jego wina jest wieksza niz moja. W kazdym badz razie pogodzilem sie z tym, ze zaplace za swoja naprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja ma czas 14 dni i sama wysyla notatke do ubepieczalni takze jesli byla na miejscu to juz po tobie. jezeli wiedziales ze wina twoja a gosc chcial sobie przybic wine z jego nie wiedzy trzeba bylo pisac oswiadczenie na miejscu bez policji i bys byl wygrany. obustronna naprawa z oc nie istnieje takie cos. jezeli sie nie zgadzasz z opisem zajscia policji udajesz sie do sadu ale marne sa szanse na wygranie tego zazwyczaj policja sie nie myli.. ale ja tego nie kumam gosc przybil ze to jego wina a policja wykminila ze twoja hhmm :cool1: nawet jesli poprzednik nie wyrejestrowal nie podpisze sie pod to bo nie bedzie chcial miec problemow. druga rzecz jesli nie przepisales na siebie AC i nie poszedles do ubezpieczalni na tak zwana doplate bo czesto sie zdarza ze sprzedajacy mial wieksze znizki i ubezpieczalnia kazde formalnie nowemu nabywcy doplacic jakas kwote to AC wygaslo chyba ze mialiscie takie same znizki ale wtedy musi byc formalnie wszystko na papierze przepisane na ciebie i to jest w twoim interesie jako kupujacego. a prawo do ochrony oc sprzedajacego masz na 30dni jesli sie nie dogadaliscie na przepisanie. wg mnie jestes w grubej kropce bez wyjscia[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 13:27_________________________________________________przesrane tylni blotnik szykuje sie kilo szpachli :kwasny:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 13:28_________________________________________________a mianowicie ograniczenia to policja na to nie patrzy jezeli poszkodowany przekroczyl predkosc a sprawca zlamal zasady poruszania sie. kiedys bylem swiadkiem takiej sytuacji robilismy grilla kumpel przyjechal i wypil 2 piwka wsiadl w auto pojechal do domu na powrocie gosc wymusil mu pierszenstwo wyjezdzajac z polnej drogi kumpel w niego wywali mu w dupe. przyjechala policja na miejsce zbadala alkomatem mial 0,3 promila wina poszla na tego co wymusil i dostal odszkodowanie ale kumplowi na 7 miechow zabrali prawko ale kase dostal za skasowane auto. ale z tego co slyszalem dzis juz sa problemy z wyplacaniem z oc jesli ktos byl na gazie ubezpieczalnia stwierdza ze nie ma podstaw do wyplaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn zaraz jego matka przyjechala i sie zaczelo, ona tez dzwonila po policje, ale winy nie chciala brac niby na syna, bo mowila ze tez moja. No jest jak jest, sam to za swoja kase zrobie, zycie no ... Pisalem tutaj, bo pierwszy raz mam taka sytuacje i nie wiem co w takim wypadku robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre niestety ja jak poprzednio mialem golfa od laski jechalem do siebie do miasta jadac za gosciem i 10km jechal jakos dziwnie zwalnial rzucalo go szyby poparowane mowie do laski ze na 100 pijany ale mowie w d*pie to mam i w koncu sie wzialem za wyprzedzanie go a smiec zjechal na moj pas na drodze bylo bloto posniegowe i odbilem na lewo do rowu i przy okazji zachaczylem znak frajer zbiegl z miejsca gdzies w las takze teraz jak widze ze frajer moze byc na gazie zaraz telefon i tyle zeby nie wyrzadzil krzywdy mi albo komus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jak widzicie, debili można wszędzie spotkać. Także uważajcie naprawdę na swoje auta, są one piękne i naprawdę szkoda, jak coś takiego ma miejsce. Ale cóż, życie. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, a pieniądze schodzą na dalszy plan. Ale trzeba zrobić i jeździć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...