Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Sprzęgło albo skrzynia ? niewiem co :(


mundek75

Rekomendowane odpowiedzi

kto mi odpowie. Jak jest już rozgrzany silnik to każdy bieg na postoju przy pracującym silniku ciężko wchodzi. Na równym poziomie podczas wkładania biegu czuć jak lekko ciągnie samochód, ale to nie wszystko. sprzęgło bierze wysoko powiedziałbym, że 1/4 od góry. Jak na moją wiedzę to wydaje się że powinno dobrze wyspręglać (czy się mylę?). Proszę o pomoc czy ktoś ma taki sam problem ? Z tego co tu wyczytałem może jest zapowietrzony wysprzęglik? ale płynu raczej nie ubywa więc skąd niby miałoby się zapowietrzyć , a i jeszcze jedno czy na pół wciśnięty pedał czy całkiem- reakcja jest ta sama. Sorki że się rozpisałem ale chciałem jasno naświetlić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na wysprzeglik.

ale niewyklucza sie awarii sprzegla i docisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak tego bym nie wykluczal. zuzyte sprzeglo to nei tylko jego poslizg.

wiadomo najprosciej sprawdzic sterowanie sprzegla czyli pompa - wysprzeglik - plyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płynu nie ubywa raczej , a co do wysprzelika mozna to samemu z ty sobie poradzic?

[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 06:48 _________________________________________________prosze o instrtrukcje co mam zrobic plynu nie ubywa sprzeglo bierze wysoko a jak probuje wlozyc jakikolwiek bieg to cieżko wchodzi a do tego na plaskim terenie czuc jak samochod chce ruszac przy wkladaniu biegu

PLisssss[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 18:25 _________________________________________________ :wallbash: hej odpowie ktoś? wyczytałe że może to być łożysko na wałku sprzęgłowym, które jest w kole zamachowym? czy gdzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...