Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] wyciek oleju z silnika,czy ze skrzyni?


dany1135

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam lekkie wycieki oleju. Czy to kapie z silnika czy ze ze skrzyni biegow? .Wyglada to tak jak by byl walniety simering po miedzy skrzynia a silnikiem.

dzieki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby dokładnie zdjagnozować skąd cieknie trzeba wytrzeć do sucha przejechać się i ponownie zobaczyć.Miałem wyciek spod pokrywy zaworów a wyglądało jakby ciekło między silnikiem a skrzynią.Zobacz dokładnie skąd te wycieki aby mieć 100% pewność. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz to robilem i wyciek widoczny jest wokolicach skrzyni nad wozkiem po prawej stronie od przodu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeżeli wyciek jest mały,nie zostawia znacznych śladów pod samochodem i niema to wpływu na sprzęgło to zostawiłbym w spokoju.Bo wymieniając uszczelniacz trzeba odrazu pomyśleć o wymianie sprzęgła. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana sprzegla byla by konieczna?i jak tak to jaki koszt z tym by sie wiazal?dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam lekkie wycieki oleju. Czy to kapie z silnika czy ze ze skrzyni biegow? .Wyglada to tak jak by byl walniety simering po miedzy skrzynia a silnikiem.

dzieki za pomoc

pozdrawiam

u mnie była podobna sytuacja, też myśleliśmy, że to wyciek spod skrzyni a jak się okazało to wyciek z chłodnicy oleju,

dokładnie problem opisał tutaj wojtek79

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22667.0

zerknij sobie, może masz ten sam problem

a jeśli chodzi o sprzęgło, to koszty wymiany całego sprzęgła razem z uszczelniaczem i "robotą" to około 1000zł

pozdrawiam Osa

PS: pisałam do Ciebie 2 PW ale nie odpisałeś, możesz się odezwać gdzie mieszkasz w Hiszpanii? tez tutaj przebywam obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie patrzylem i jednak to jest ori chlodnicy oleju sliczne dzieki za wskazowki pozd.[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 21:05 _________________________________________________a ma ktos numery tego oringa ?bo tu w hiszpani w sklepie jak niemowlakowi trzeba tlumaczyc!!PS.osa odpisywalem ESTEPONA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...