Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RNS ... problem z navi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja nie dam tym z NS zarobić nie przypadł mi ten koles go gustu plan juz jest :P jak to ograne

Opublikowano

ja sam ogarniałem :kox::decayed: a ile się naqwi..lem :slina:ale jak zaczęlo działać to efekt kox :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :th:

i już się zastanawiam nad DVD :decayed:

Opublikowano

minister finansów Cie zastrzeli :P tępym nożem ;P i do tego zardzewiałym ;p

Opublikowano
  • Autor

minister finansów Cie zastrzeli :P tępym nożem ;P i do tego zardzewiałym ;p

jak mawia kolega Flyer wytłumacze jej że "Po prostu tak musi być " :polew:

Opublikowano

boberek, adaho

Nie zapomnijcie o fotostory :decayed:

Opublikowano

Tylko przygotuj riposte na musi to na rusi :decayed:

adaho, szanowny kolega alvaro rozwiazal moj problem z komunikacja z zegarami wczoraj... Mam starszy typ FISa i niestety za kazdym razem zeby zobaczyc droge na FISie musze wylaczyc i wlaczyc navi :confused4:

Opublikowano

"a polska koło rusi i też musi :)

ja bede robił foto story spokojnie :P

Opublikowano
  • Autor

adaho[/b], szanowny kolega alvaro rozwiazal moj problem z komunikacja z zegarami wczoraj... Mam starszy typ FISa i niestety za kazdym razem zeby zobaczyc droge na FISie musze wylaczyc i wlaczyc navi

acha .. pytałem wczoraj tego magika z N-S ale to niezły chamek i powiedział że jak przyjedziesz to zrobi. Pytałem co u mnie było nie tak - "tajemnica"

Facet zna się na rzeczy ale generalnie polecam go tylko w ostateczności .... powiedziałbym że niezły z niego " żniwiarz " :evil2:

Opublikowano

no każdemu mówi inną cene i nie zdziw sie jak pojedziesz do niego i za podąłczenie powie ci 300 zł :)

ma wiedze i za to kasuje ludzi :)

ale bez przesady [br]Dopisany: 26 Luty 2008, 10:38 _________________________________________________tam samo ze zmieniarka od DXa do RNSa podobno nie pasuje i dziąc nie bedzie a tu patrz dziąla prosze pana jak to pan zorbił to moja tajemnijca

chmisław pospolity z niego taki ze to szok

Opublikowano

adaho[/b], szanowny kolega alvaro rozwiazal moj problem z komunikacja z zegarami wczoraj... Mam starszy typ FISa i niestety za kazdym razem zeby zobaczyc droge na FISie musze wylaczyc i wlaczyc navi

acha .. pytałem wczoraj tego magika z N-S ale to niezły chamek i powiedział że jak przyjedziesz to zrobi. Pytałem co u mnie było nie tak - "tajemnica"

Facet zna się na rzeczy ale generalnie polecam go tylko w ostateczności .... powiedziałbym że niezły z niego " żniwiarz " :evil2:

nie rzucaj wyzwiskami po ludziach

Opublikowano
  • Autor

nie rzucaj wyzwiskami po ludziach

to nie wyzwyska tylko moja subektywna opinia w zakresie współpracy. Pojedz tam i zobaczymy czy będziesz zadowolony

Opublikowano

ja jestem za Adamem

;) koles jest poporstu strasznie nie przyjemny

Opublikowano

To mam pytanie - Dlaczego ja jestem zadowolony?

Może coś z Wami nie tak :mysli:

Opublikowano

miałeś farta :)

moze poporstu nie starałes sie z nim gadac tylko zostawiłes auto pojechałes sobie i wróciłes jak było zrobione :)

bo my z Adaho odnieslismy wrazenie z etraktuje nas jak debili :)

i wszytsko dla niego było tajemnica ehh

jak to sie mówi wyżej "kupe robi" niz "pupe" ma :P delikatnie mówiac

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :th:

generalnie przydałoby mu sie szkolenie z obsługi Klienta.

no i ta taryfikacja - od Ciebie brał 300 za montaż etc... a mnie skasował na 200 za przelutowanie 2 kabelków

dobra EOT nie ma nad tym dłużej się rozwodzić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.