Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Klapa USA do b5 ?


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, a macie zdjęcia klapy US do Avanta? można coś takiego dostać? jeśli nie to biorę spawarke, szpachle i jazda :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:51_________________________________________________@up

w galerii B5 jest dużo amerykańców, ogólnie nie dodostania taka klapa w werji avant, chyba że import z USA :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a macie zdjęcia klapy US do Avanta? można coś takiego dostać? jeśli nie to biorę spawarke, szpachle i jazda :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:51_________________________________________________@up

w galerii B5 jest dużo amerykańców, ogólnie nie dodostania taka klapa w werji avant, chyba że import z USA :gwizdanie:

no właśnie od jakiegoś czasu szukam i szukam i szukam i bez sensu to szukanie... dlatego myślę samemu wyrezać takową. SoMeS mi co nie co wytłumaczył jak się do tego zabrać bo On sam u siebie robił tyle że do sedana, ale działania i tu i tu takie same przeca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że wnęka na rej w EU jest niższa niz w USA :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym sie za takie przerabiania klapy nie brał . nie ma ogrinału usa do avanta dostepnego w polsce to zostaje przy seri . pozniej po takich przerobkach lakier peka i wgl dzieja sie cuda. ale oczywiscie wszysto zalezy od własciciela :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym sie za takie przerabiania klapy nie brał . nie ma ogrinału usa do avanta dostepnego w polsce to zostaje przy seri . pozniej po takich przerobkach lakier peka i wgl dzieja sie cuda. ale oczywiscie wszysto zalezy od własciciela :cool1:

jak nie zrobisz jak sie należy to lakier bedzie pękał :gwizdanie:, chociaz i tak bym nie chciał samoróby, bo nie idzie ogarnąć tego tak jak w ori, tymbardziej w avancie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, troche odgrzeje temat. Juz.jakis czas szukam klapy usa do sedana ale to strasznie ciężki temat. Wiec mam pytanie czy podjął by sie ktoś zrobienia takiej fejkowej klapy usa? No chyba ze ma ktos na handel. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...