Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł czas na zmiany i moja poprzednia esa jeżdzi sobie teraz w Warszawie a ja nabyłem cos bardziej cywilizowanego i podatniego na zmiany i mody- tamtej było szkoda zmieniąć ze względu na jej oryginlność :cool1: :gwizdanie:

Do rzeczy;

Audi A6 C5 1,8T AEB zakupione tydzień temu od brata mojej kolezanki z pracy więc w miarę pewne i z oryginalnym przebiegiem 269tysi i w bardzo ładnym stanie.

Wyposażenie:

Wspomaganie

ABS

el.szybki x4

el. lusterka

1/2 el. fotele

2-sterfowy klimatronik

4x air bag

2-płaszczyznowa regulacja kierownicy

central na pilota z domykaniem szyb

pakiet dodtkowego oświetlenia wnętrza i przestrzenni wokół samochodu

radyjko niestety nie ori ale to się zmieni :wink4:

Pierwszy dzień zaraz po zakupie 12-09-2011:

imag0138h.jpg

imag0139ag.jpg

15 minut później :decayed: :

1.rozrząd

2.olej

3.płyny

3.wszystkie filtry

4.drobne naprawy zawieszenia,

5.diagnostyka komputerowa

imag0137gy.jpg

imag0135o.jpg

imag0136e.jpg

Wyczyszczone i nawoskowane:

imag0143f.jpg

Auto kupilem na 15"borbetach z 2 kompletami opon lato/zima 195/65/15 ale 15" nie przystoi na lecie więc:

przymiarka felg od Arturoo

imag0146p.jpg

Pasowaly średnio jak to stwierdzili moi koledzy, więc wybór padł na inne borbety w 17" by zachowac resztki komfortu na naszych drogach i opony 225/45/17 kupione od kolegi Gattis'a :drinks:.

Mała sesyjka :wink4:

imag0159i.jpg

imag0158i.jpg

imag0160kq.jpg

imag0164h.jpg

imag0163p.jpg służbowe ramki muszą być :gwizdanie:

imag0162z.jpg

imag0157t.jpg

imag0152l.jpg

imag0154p.jpg

imag0156sb.jpg

imag0153z.jpg

Środek oryginalnie tak jak ją kupiłem:

imag0166wq.jpg

Plany na najbliższy czas:

-wirusik ale najpierw musze trochę pojeździc, żeby wiedzieć, że wszystko jest ok

-ori bose

-wystawić rurki zza zderzaka (wydech ma być widać a nie jak dieslu)

-lampy tył in pro black (nie wiem czy będą pasowały ale się przekonam :naughty:)

-lampy przód w xeni (nie dla szpanu tylko dla tego, że przy tych świeczkach nic nie widać w nocy)

-pranie całej tapicerki

-pomyślę nad dołem w kolorze

-prawe lustro z anglika, żeby było tych samych rozmiarów

aha i dla tych co napiszą za raz, że ma byc gleba i 20" - ja tym autem jeżdżę do pracy, na zakupy i z rodzina na wycieczki więc mówię stanowcze nie :gwizdanie: no chyba, że mi sie coś odmieni :wink4:

Pozdrawiam i bądźcie wyrozumiali :)

24-09-2011:

dolna paszcza w chromie

imag0171h.jpg- juz zdjęta bo nie podobała się siemianowi :gwizdanie:

nawiązanie do lamp przednich, które oryginalnie mają zawsze chromowaną listwę:

imag0172pf.jpg- też już nie ma :confused4:

30-10-2011:

zdjcie0037m.jpg

ledzik 15.03.2012

75012944.png

35497468.png:decayed:

kontynuacja akcji ledzik :grin:

dsc0034ry.jpg

dsc0033sme.jpg

dsc0038tk.jpg

dsc0037ly.jpg

Opublikowano

Miałem identyczna. Tyle że 2.8. Powodzenia :good:

Opublikowano
  • Autor

Miałem identyczna. Tyle że 2.8. Powodzenia :good:

ja też - patrz podpis ale co mi tam to już 6 audi
Opublikowano

Pisząc identyczne miałem na myśli silnik ale i kolor i środek :)

Opublikowano
  • Autor

Pisząc identyczne miałem na myśli silnik ale i kolor i środek :)

:good:
Opublikowano

śliczniutkie :good:

te moje fele na Twoim furaczu :decayed:

a tak serio to miłego i bezawaryjnego użytkowania :wink4:

Opublikowano

e no teraz masz fele pierwsza klasa :naughty: :>

ogolnie b. fajne wozidło :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

e no teraz masz fele pierwsza klasa :naughty: :>

ogolnie b. fajne wozidło :kox::good:

:polew: :polew: :polew:- sprzedał to zachwala :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Ty się ciesz ,że w takich pieniądzorkach taki felunek nabyłeś :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ty się ciesz ,że w takich pieniądzorkach taki felunek nabyłeś :naughty::wink4:

no ba -ja to już Grześkowi mówiłem, że jestem zadowolony a przy okazji przyczyniłem się do nowego lakieru na jego b5
Opublikowano

znaczy co :?: ,przetarłeś mu bok :decayed:

Opublikowano
  • Autor

znaczy co :?: ,przetarłeś mu bok :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed::wink4:
Opublikowano

Cudeńko :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:16_________________________________________________Furka spoko.

Gdyby było 1,9 AFN kopnięte na 140 to wtedy ideał

Opublikowano

Troszkę biedna, podłokietnika nie ma, pół FIS :confused4:

Opublikowano

Cudeńko :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:16_________________________________________________Furka spoko.

Gdyby było 1,9 AFN kopnięte na 140 to wtedy ideał

Chyba żartujesz :cool1:

Ideał do 2.7TT, kolejne w hierarchii 1.8T :hi:

Opublikowano
  • Autor

Cudeńko :>[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:16_________________________________________________Furka spoko.

Gdyby było 1,9 AFN kopnięte na 140 to wtedy ideał

Chyba żartujesz :cool1:

Ideał do 2.7TT, kolejne w hierarchii 1.8T :hi:

:good:
Opublikowano

felunek wkomponował się idealnie :good:

Opublikowano
  • Autor

galeria uzupełniona o dzisiejsze zmiany :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.