Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chromik :decayed:

przyciemnij "gadzinę" :naughty::good:

Opublikowano

Gryfi, Zenon! :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Troszkę biedna, podłokietnika nie ma, pół FIS :confused4:

nie ma nawet pół :gwizdanie: ale to dobrze przynajmniej mi się nie wypalą piksele :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:07_________________________________________________

Gryfi, Zenon! :kox::naughty: :naughty:

będzie
Opublikowano

A mi gdzies lezy licznik polift z pelnym fis z a6 :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A mi gdzies lezy licznik polift z pelnym fis z a6 :gwizdanie: :gwizdanie:

:slina:
Opublikowano

wpadniesz na kawke to odziedziczysz go może :naughty:

Opublikowano

wpadniesz na kawke to odziedziczysz go może :naughty:

on ma żonę :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:18_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no takiej ofercie trudno się oprzeć :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

szukaj jarzm na 312mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szukaj jarzm na 312mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no co ty -przecie to nie jedzie to nie musi hamować :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

GRYFI jarzm nie szukaj pewnie devastation już znalazł dla Ciebie :naughty:,a może pod cosik większego od razu :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:28_________________________________________________

szukaj jarzm na 312mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no co ty -przecie to nie jedzie to nie musi hamować :polew: :polew: :polew:

nie gadaj :)

Opublikowano
  • Autor

GRYFI jarzm nie szukaj pewnie devastation już znalazł dla Ciebie :naughty:,a może pod cosik większego od razu :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:28_________________________________________________

szukaj jarzm na 312mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no co ty -przecie to nie jedzie to nie musi hamować :polew: :polew: :polew:

nie gadaj :)

to do niego też na kawę wpadnę - może da :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zaraz pewnie coś pobroisz przy motorowni i będziesz miał jak znalazł :wink4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:30_________________________________________________

GRYFI jarzm nie szukaj pewnie devastation już znalazł dla Ciebie :naughty:,a może pod cosik większego od razu :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 22:28_________________________________________________

szukaj jarzm na 312mm :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no co ty -przecie to nie jedzie to nie musi hamować :polew: :polew: :polew:

nie gadaj :)

to do niego teżna kawę wpadnę - może da :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Gryfi a z tymi tasiemkami chromowanymi na metry to taki primaaprilisowy żart? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 00:56_________________________________________________rozumiem że na początke idą niskobudżetowe mody ale jezus bez jaj... nie rób z tego golfa w holenderskim gazie...

Tylko czekać jak nad listewki chromowe dasz paseczki ledowe żeby nawiązać do A6 C6 po lifcie... ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 00:58_________________________________________________poszukałem Ci troche fajnych bajerów:

Chrom_nakladki_na_klamki_-_Audi_A4_B5_A3_8L_A6_C5_A8_D2925.jpg

AUDI-A6-C5-GRILL-CR.jpg

98199210.jpg

LPAU37_150_150.jpg

100_17488432174bd1cd94d4544.jpg

1768466969

S5000013.JPG

M_Klasse_W164_W164_M_Class_lusterka_chromowane_ok_322_adka_amp_lt_2008_l11_p02967.jpg[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 01:06_________________________________________________no i oczywiście coś do wnętrza:

IMG_5028.JPG

LL1042.jpg

17151-galka-zmiany-biegow-chrom.jpg

l_00581810.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzięki siemian ale nawet jak bym kupił całe badziewie z biedronki to i tak nie uda mi się jej tak spier.ić jak ty zrobiles ze swoją S4 ON. w ośce po zalaniu , spaleniu i kilku dzwonach ze środkiem z b6 :polew: :polew: :polew:

śmiejesz się z 20 cm srebrnej listewki podczas gdy ty okleiłeś każdy centymetr swojego rozpadającego się klekota - no ale pewnie tylko dzięki tej okleinie trzyma sie jeszcze kupy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

PS. z twojej listy przydałby mi się podłokietnik bo nie mam choć ten ze zdjęcie nie pasi mi do koloru oczu, dywaniki już sobie kupiłem więc się spóźniłes :wink4:

Opublikowano

w szukaniu to jednak jesteś dobry siemian :oczko:

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

szukam poliftowej S4 B5 -jej tylnych zacisków i jarzm :kox::notworthy:

Opublikowano

szukaj, szukaj..... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No de fakto to juz komplet od jednego "ochotnika" namierzylem :gwizdanie: :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.