Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6 C5 1,8poTURBOWANE - by GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poka co tam wynalazłeś :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sprzęt niskobudżetowy ale gorzej niż miałem nie może być

mvh-1400ub_gallery.jpg

tubka aktywna już do mnie jedzie

Dibeisi-model-P1202A_02.jpg

Dibeisi-model-P1202A.jpg

kabel zasilający 8mm2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sprzęt poskładany - gra ........................... średnio tzn sprzęt gar fajnie ale tuba szału nie robi niestety.

pojawiły się za to nowe pomysły na mody.

1.boost gauge bo w planach na wiosnę może pojawi się 180 ps

2.-30 zawieszka

3.lampki tył typu ledzik :whistling:

Opublikowano
  • Autor

zaczynam rezanko czujników parkowania tył :naughty:-temat padł z powodu problemów technicznych z zestawem.

Opublikowano
  • Autor
35497468.png
Opublikowano

ledzik wypas robi robote...

powiedz mi w osce masz 1 tlumik z tylu?

bo ja u siebie w 1.8tq mam dwa ale pochowali dziady pod zderzakiem :facepalm:

i mysle o dokladce do zderzaka od klekota i jakichs kwasach by to ciut wystawic ;P

Opublikowano
  • Autor

ośka ma jeden - też kombinuję jak go wypuścić na światło dzienne

klapa ogolona z oznaczeń:

beznazwy1ts.png

Opublikowano

Jakoś mi te ledy nie leżą .

Opublikowano
  • Autor
Jakoś mi te ledy nie leżą .
podejrzewam- w końcu na A6klub w swoim wątku piszesz o swojej niechęci do ledów
Opublikowano

A mi się ledy podobają , a jak by doszły 2 okolniki z tyłu ,to by dopiero wyglądało

Opublikowano

A mi tak sie ledy widza.... 100% lepiej niz Ori swiatla,

Opublikowano

Fajnie fajnie mlodziej od razu

tez nad tym mysle ale najpierw 2 razy kwasek delikatnie i dokladka zderzaka...

swoja droga widzialem gdzies dokladke na jedna koncowke tlumika

a bixow nie rzezbisz? spryski sa? :kox:

Opublikowano
Jakoś mi te ledy nie leżą .
podejrzewam- w końcu na A6klub w swoim wątku piszesz o swojej niechęci do ledów

Pacz..nawet już zapomniałem co ja tam pisałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj autko dostało komplecik nowych oponek FIRESTONE FIREHAWK 225/45/17

opona.png

Opublikowano
  • Autor

kontynuacja akcji ledzik :grin:

dsc0034ry.jpg

dsc0033sme.jpg

dsc0038tk.jpg

dsc0037ly.jpg

Opublikowano

cosik się wyrabia :gicior::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dziś do autka trafiły Philips blue vision H1

philips.png

Opublikowano
  • Autor
dibeisi nie gra nic;] ja kupuje dzis suba boa
coś tam mruczy ale szału nie ma
Opublikowano

e4ae9654b5f17aa8gen.jpg

podlacze sie. czy jestes w stanie powiedziec czy masz takie cos u siebie w bagazniku w prawym boczku i co to jest. mysle ze to chyba tubka typu bose jak w a4 ale nie mam jak sprawdzic narazie bo czekam na kasiazke serwisowa z kodem do radia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.