Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Czy podejdą????


homer19910707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Czy te felgi bez problemu podejdą do mojej A4?? (Bez jakich kolwiek dystansów itp) Wymiary felgi to 17" ET56 7,5J. A oponka 225/45/17. Zawias mam seryjny. I jeszcze jedno.... Czy to wogole dobra okazja??? Te felgi z oponkami Michelina bieżnik 6,5mm za 1000zł???

1836480329.jpg

18364803292.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od a3 i tam jest 5x100[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:29_________________________________________________jsak oryginał to cena ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem przed chwilą na forum jakiś kolega miał je w a4, dowiedz sie jaki mają rozstaw i jeśli sa oryginalne z tymi oponami o cena :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to własnie ta aukcja z tymi felgami które chce kupić :P

Czy ktoś ma odpowiednie dystanse do tych felg do opchniecia?? Badz może tanio takie załatwic?? A jesli nie to jakie wymiary miały by mieć takie dystanse to poszukam sam...

A np: dystanse z tej aukcji będą pasić????

http://motoallegro.pl/dystanse-30mm-audi-vw-57-1-5x112-5x100-sruby-i1824609454.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od a3 i tam jest 5x100

kolego musisz się trochę podszkolić, te koła wychodzą z rozstawem 5x112 :cool1:

Witam. Mam pytanie. Czy te felgi bez problemu podejdą do mojej A4?? (Bez jakich kolwiek dystansów itp) Wymiary felgi to 17" ET56 7,5J. A oponka 225/45/17. Zawias mam seryjny. I jeszcze jedno.... Czy to wogole dobra okazja??? Te felgi z oponkami Michelina bieżnik 6,5mm za 1000zł???

do tych kół musisz mieć dystanse min 10 mm, a cena bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czy to opony Michelin system Pax jak tak to sprawdź ile kosztuje jedna opona do tego alu kola :gwizdanie: mialem system Pax felg w lagunie totalna porażka nowa opona 400 zł - szt. nie każdy gumiarz ci założy bo trzeba inny sprzęt do ściągania a wiem to z praktyki bo zniszczyłem jedna felgę i oponę po wjechaniu w otwór w jezdni ( odszk. 1200 zł :naughty: ) fele poszły na złom :decayed: jak jest ten system , na te felgi nie założysz innych opon jak PAX a cena jest kusząca zestawu Pax dlatego tak tanio !:szukaj: czytaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...