Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Wyje pompa paliwa i metaliczne stuki podczas puszczania sprzęgła


kicker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów :cool1:

Odkąd mam swoją A4 niepokoi mnie dźwięk który wydaje pompa paliwa, występował on już w dniu zakupu więc zapewne od dawna już ta pompka tak wyje.

Do tego po odpaleniu silnika słychać jakby coś tam było zapowietrzone, odpowietrzy się i cisza, wymieniłem filtr paliwa bo był on z 99r :blink: żadnych zmian, po tym bulgotaniu paliwa czuć benzynę przy wlewie (czuć ją tam zawsze ale po bulgotaniu o wiele mocniej).

Druga sprawa to podczas rozłączania sprzęgła na zew. auta słychać metaliczne stukanie, nie zawsze, jak baaaaaardzo łagodnie puszcze sprzęgło to nic nie słychać, chyba że rano po nocy wtedy stuka cały czas, po rozgrzaniu rzadziej.

Pompa paliwa:

Stuki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czyszczenie pompy może pomóc ?? auto na BP jeździ normalnie, niema żadnych problemów. Jakiej firmy kupić pompę?

Czy są jakieś szczególne problemy podczas jej wymiany ??[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:26_________________________________________________Dostałem się w końcu pod auto, na moje oko przeguby na wale są zbyt luźne, sam krzyżak niema luzu, podpora wału cała, nie uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...