Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Czarny sedan TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, audi kupiłem w czerwcu 2011, jest to moje pierwsze Audi i jestem

mile zaskoczony, gdyż samochód prowadzi się rewelacyjnie :)

Rok: 2002

Przebieg na liczniku 180 000 w dniu zkupu

Przebieg w moim odczuciu to około 300 000

Wyposażenie:

6x Airbag

Tempomat

Tyle zauważyłem z wyposażenia ponad standardowego, nie mam jak rozkodować

numeru VIN, więc resztę uzupełnię jak rozkoduję. Ale generalnie szału nie ma.

Serwis

Rzeczy które już zrobiłem:

Rozrząd kompletny z pompą wody

Paski klinowe i rolka napinająca

Olej Mobil 5w30 i filtry

Klocki przód i tył

Termostat

Łączniki tylnego zawieszenia

Wahacze dolne proste

Sprzęgło na sprężarce klimatyzacji

Panel klimatronika spalony przez poprzedni warsztat robiący mi z klimą

Rzeczy do zrobienia:

Prawy halogen

Turbina

Osłona dolna silnika

Cieknąca nagrzewnica (prawdopodobnie)

Usunięcie problemów z nawiewami( działają tylko przy włączeniu obiegu zamkniętego)

Modyfikacje:

Zrobione:

Lusterka in pro

I na razie tylko tyle, gdyż kasę pochłaniają inne wydatki

Plany:

W głowie olbrzymie a co wyjdzie to zobaczymy,na pewno:

Radyjko Ori

Pakiet chrom (ciężko upolować, jak by ktoś miał to pisać)

Dekory alu szczotkowane albo łuska

Foteliki kubełkowe

Wydech na dwie strony i końcówki ultera 90 mm i zderzak tył z wyjściem na 2 końcówki

Tak do końca roku myślę że się wyrobię :>

dsc001251024x768.jpg

dsc001751024x768.jpg

dsc001611024x768.jpg

dsc001401024x768.jpg

dsc001311024x768.jpg

dsc001761024x768.jpg

Opublikowano

bardzo ładny, podobny do mojego. pokaż wnętrze.

Opublikowano

ja zamiast lusterek in pro wolałbym pomalować grill na czarno, ale kwestia co kto woli :) popatrz sobie na mody u innych użytkowników to może coś Ci wpadnie w oko. a tak w ogóle to ładna seria :good:

P.S. koniecznie większe koło :decayed:

Opublikowano

Ladna sztuka, zycze bezawaryjnej jazdy

Opublikowano

smarnij dokładki w kolor+inna w/g mnie i większa felga :good:

gratuluje furki :good:

Opublikowano
  • Autor

Dokładki pomaluję przy okazji wymiany zderzaka lub dopiero na wiosnę, a co do felgi miałem kupować teraz ale bez sensu na miesiąc, ale będzie 17 albo 18 raczej z rs6 jeśli dobrze myślę :>

Co do bezawaryjności to jest kiepsko na razie ale jak to mówią jak się nie zapłaci przy zakupie to trzeba później :polew:

Aha może przy okazji się ktoś wypowie, muszę niebawem wymienić turbo, lub zregenerować. Myślałem więc nad wsadzeniem turbo od AWX i tu pytanie czy może lepiej od razu inne turbo, i jak wygląda kwestia spalania po zmianie np turbo AWX + program na około 160 ps ??? Czy do takiej mocy potrzebuję jeszcze coś, wtryski? IC?

Opublikowano

Ja bym pomyślał nad zestawem do awax wtryski zostają ale może lepiej pomyśleć o brd tu już muszą być inne wtrystki np alki lub BQ i icek centralny też

Opublikowano

Wzór felg trochę kaszanka :gwizdanie: Cała reszta wraz z planami OK :good: Poka wnętrze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.