Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Parówka AFN .


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Chciałem pokazać swoją Parówkę świeżo nabytą i ledwo przerejestrowaną .Motorownia to 1.9 tdi AFN . Autko jest z roku 1996 . Kolor czarna perła metalik . Kupione z giełdy w Berlinie . Ze względu na zniszczony środek dostało autko skórkę , kierownicę od audi a3 , navi dx z a8 , antenkę rekinek z a4 b6 czy jakiegoś tam innego audika , oraz tunel poliftowy :) licznik fis , dywaniki ori , polerkę i typowe zabiegi SPA - olej , rozrząd , zawieszenie aluminiowe . Mam kilka planów w głowie , ale mam jeszcze czas na to :)

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

audi5.jpg

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:09_________________________________________________

audi7.jpg

audi9.jpg

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:10_________________________________________________

audi8.jpg

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:13_________________________________________________

audi6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż zderzaka S4 to numer 1 dla autka . A numer 2 to lampy .[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:51_________________________________________________I naprawa pływaka w zbiorniku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób sprzedaje swoje auta aby kupic nowsze z wyposażeniem, którego im brakowało wczesniej ( np ja :wink4:) a ty zrobiłes odrotnie, ale jeśli tylko motorownia jest zdrowa to autko posłuży, dodatki zacne więc gratulacje :hi: Dorzuc poliftowe oświetlenie, felgę i wiele osób odwróci za nią głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele i konsola na + :good:

Ale ta kiera z a3 trochę licho wygląda :disgust: strasznie plastikowa ta poducha

ostro ruszyłeś z modami jak na początek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wcześniejszej a4 miałem typową od audi s4 i stwierdzam że ta od audi a3 jest taka sama a nawet lepsza - inna skóra nie wycierająca się , a poza tym tak samo leży w łapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica kosztowała połowę tego co ta od a4 , więc dla mnie pasi :) Zresztą u żony w a3 jest taka sama i tym bardziej mi to pasi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...