Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
aha, lampy mają jeszcze jedną wadę, potrafią w zimę zaparować przez co widać kropelki w środku, a wczoraj dodatkowo zauważyłem, że te czarne wypełnienie jest lekko zakurzone :???: ale... to się będę martwił później ;)

silikon w dlon i jedziemy wokol szczelin miedzy elementami :)

Opublikowano

pet3r, a czy przypadkiem lampy nie powinny mieć "wentylację" ? :) Tutaj nie ma takiej seryjnej wkładki i każda żarówka mocowana jest w oddzielnej oprawce, a to też utrudniałoby ewentualne uszczelnienie :P

Opublikowano

po co uszczelnienie?? przeciez jak dostanie sie woda lub wilgoć do srodka to przy cieple żarówek paruje ! a wokół oprawek żarówek nie uszczelniaj bo tam już jest uszczelnienie tylko klosz:) ja tak miałem z przodu :) i już nie mam. lampki musza byc szczelne :!: :grin:

Opublikowano
Obiecane fotki :) Przepraszam za zderzak, ale to nie moja wina :( Jego brak zdecydowanie psuje cały efekt...

Obrazek Obrazek Obrazek

nie wyglada to az tak zle jak by sie wydawalo.Zgodze sie co do jasnego kooru, ze nie wyglada to see ale do mojego czarnego calkiem calkiem

pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiecie co ? Wczoraj to się wściekłem :evil:

Pędziłem po trasie cały czas pod wiatr, mijałem rząd ciężarówek z naprzeciwka i w lusterku wstecznym zobaczyłem jak poderwało mi klosz tylnej lampy :!: Taka lipa, że normalnie szok :sad: Łudziłem się, że może się tylko porysował po upadku, ale w końcu przy takiej prędkości to została mi tylko uszczelka ze strzępkami szkła... NIE KUPUJCIE tych lamp :cool: "Mądry Polak po szkodzie" :lol:

Wkurzony kupuję tym razem oryginalne lampy po drugim liftingu :cool:

Opublikowano
Wkurzony kupuję tym razem oryginalne lampy po drugim liftingu :cool:

Zawsze mówiłem tylko oryginał. :mrgreen:

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105101623

Może ktoś się skusi ? :mrgreen: :cool:

hehe

Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen:

czuje sie urazony jak mozesz :evil: nigdy takiego badziewia nie zalożyłbym.a poza tym mam avanta :razz:

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105101623

Może ktoś się skusi ? :mrgreen: :cool:

hehe

Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen:

Hehehe, dokładnie te same i fotki z przed 5 minut :twisted:

[ Dodano: 2006-05-19, 08:57 ]

piotr1602, to było do mnie :mrgreen:

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105101623

Może ktoś się skusi ? :mrgreen: :cool:

hehe

Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen:

czuje sie urazony jak mozesz :evil: nigdy takiego padziewia nie zalożyłbym.a poza tym mam avanta :razz:

Ale ja niepisałem do Ciebie tylko do Traviza :mrgreen:

Opublikowano
a to co za paskudctwo???

Opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma swoją :twisted:

nigdy takiego padziewia nie zalożyłbym

poza tym pisze się badziewia :mrgreen:

Opublikowano
a to co za paskudctwo???

Opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma swoją :twisted:

nigdy takiego padziewia nie zalożyłbym

poza tym pisze się badziewia :mrgreen:

no przeciez jest badziewia :razz: :mrgreen:
Opublikowano

piotr1602, hehehe

Swoją drogą ostatnio właśnie i tak zastanawiałem się czy już nie czas na wymianę tych lamp na oryginalne :P No i same lampy mi pomogły w wyborze :mrgreen: Tak po prostu musiało być ;)

Opublikowano
  • Autor

No ladnie, ladnie , nie ma jak to lexus .... :mrgreen: moze te lampy sa do ograniczonych predkosci ? :razz:

Opublikowano
No ladnie, ladnie , nie ma jak to lexus .... :mrgreen: moze te lampy sa do ograniczonych predkosci ? :razz:

Jak opony ? :) Może :P Zwykle jeździłem do 120km/h, tylko wczoraj mnie podkusiło bo się spieszyłem, no i jeszcze ten wiatr :roll: Ale, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D Już prawie mam załatwione oryginalne po drugim liftingu :cool:

Opublikowano
  • Autor
Jak opony ?

:mrgreen: Index predkosci L (lexus ) - 120 :twisted:

Opublikowano
Jak opony ?

:mrgreen: Index predkosci L (lexus ) - 120 :twisted:

lol.gif

Opublikowano
Index predkosci L (lexus ) - 120 :twisted:

a to dobre.Osobiscie przylaczam sie do tego ze lampy po drugim lifcie sa najlepsze.Mam nadzieje ze te nie odpadna :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.