Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Problem z routerem nie widzi kabla


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z nowym routerem D-link DSL 2640B. Komputer nie widzi kabla sieciowego :wallbash: myślalem ze to wina windowsa, ale zarówno na XP32bit jak i 64bit ten sam problem wystepuje. Kabel jest sprawny ponieważ na laptopie internet smiga idealnie :good: wiec problem lezy gdzieś po stronie komputera

Po podłaczeniu kabla do sieciowki w PC pali sie dioda LAN wiec fizycznie dziala

Mam plyte Asrock P67PRO3 zasilacz 750w

Ma ktoś rade od czego szukać?[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 10:58_________________________________________________Może ktoś mi powiedzieć w jaki sposób skonfigurowac go recznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mi ręce opadaja, chce zrobić połaczenie szerokopasmowe z nazwą uzytkownika i haslem aj est niedostepne, moge tylko zrobić stałe łacze bez hasła

Próbowałem ręcznie ogarnac wipsując wedlug instrukcji dane i lipton :wallbash:

sieciówka według kompa działa prawidłowo[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 12:48_________________________________________________Dobra poradziłem sobie. kupilem drugi kabel i poszło :good: ustawienia ręcznie wpisałem z laptopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniemy od początku.

jest ROUTER -> kabel-> komp

Podpinając kabel do kompa nie konfigurujesz oddzielnego połączenia... możesz ustawić sobie IP stałei DNS ale do tego dojdziemy. Pytanie a mojej storny... czy korzystasz z sieciówki na płycie głównej ?? Jeżeli tak to sprawdź czyjest ona ON w biosie. Domyślam się że tak już tam nagmerałeś, że teraz będzie trzeba wszystko odkręcać.

Jaki dostawca netu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neostrada

@dni z tym dziaodstwem walczyłem, ale juz wszystko działa, router podlaczony do PCeta na drugim kablu, załączony w zestawie był nie wykrywany przez PC, (złącze na płycie glównej) kupiłem drugi kabel, podłaczylem PC i laptopa odzielnie i zatrybilo. Teraz pecet siedzi na WIFI juz :good:

Na poprzednim kablu nie wykrywało podłaczenia i tworzac nowe połaczenie nie było mozliwosci wyboru, było tylko jedno dostepne szerokopasmowe lacze bez wpisywania hasła itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tworzy się szerokopasmowego połączania podpinając kompa pod router.

Odezwij się na gg to zerknę do Ciebie na kompa co tam masz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tworzy się szerokopasmowego połączania podpinając kompa pod router.

Odezwij się na gg to zerknę do Ciebie na kompa co tam masz :gwizdanie:

napisz do mnie bo nie mam numerów teraz :wallbash: ogólnie ro***erducha była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...