Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Regeneracja maglownicy??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam warsztatu, gdzie mozna by zregenerowac maglownice

Pozd

Opublikowano

Podpinam się do tematu kolegi, tylko że z okolic Wrocławia :hi:

Opublikowano

Kolego z Wrocławia od razu odradzam Ci regeneracje w Mirkowie!! Pytanie czy potrzebujesz na stuki czy na wycieki. Bo jak na stuki to lepiej nie będzie!! Ze stukami jest problem bo wałki w maglownicy są droższe niż suma sumarum przekładnia :wink4: lepiej szukaj używki w dobrym stanie

Opublikowano

Dlaczego odradzasz w Mirkowie?? No właśnie chcę regenerować ze względu na wycieki. Bo płyn od wspomagania tak szybko mi ucieka, że wymieniłem już chyba 5 razy cały :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A w okolicach Krakowa nie ma firmy ktora regeneruje i odrazu wymienia??

Opublikowano

Jak dla mnie to cwaniaki i podają ceny netto mimo iż umawiasz się na kwote ostateczną, a poza tym kłamią bo powiedzieli że wymienili od razu drążki a tak na prawdę zmienili tylko osłony gumowe :thumbdown: Polecam Ci tą firmę http://www.autoserwiszuku.pl/index.html

Opublikowano
  • Autor

do Wroclawia to troche daleko z Krakowa

Opublikowano

Jak dla mnie to cwaniaki i podają ceny netto mimo iż umawiasz się na kwote ostateczną, a poza tym kłamią bo powiedzieli że wymienili od razu drążki a tak na prawdę zmienili tylko osłony gumowe :thumbdown: Polecam Ci tą firmę http://www.autoserwiszuku.pl/index.html

a miałeś już styczność z tą firmą http://www.autoserwiszuku.pl/index.html ?? Dzwoniłem dzisiaj i cena jaką mi powiedział by mi odpowiadała, ale czy to konkretny zakład??

Nom i 2 pytanko, czy http://www.autoserwiswroclaw.pl/ to Twoja firma, bo też będę musiał się wybrać po nabicie klimy :P

Opublikowano

Ja ostatnio regenerowałem w Częstochowie w ARGO. Jezdze 2 tyg i jest ok

Opublikowano

A ile w ARGO zapłaciłeś?

Opublikowano

550 regeneracja a ja dałem 650zł z nowymi drązkami i osłonami. Ceny sa rozne ale poczytalem i duzo osob jest zadowolonych z ich roboty

Opublikowano

Jak dla mnie to cwaniaki i podają ceny netto mimo iż umawiasz się na kwote ostateczną, a poza tym kłamią bo powiedzieli że wymienili od razu drążki a tak na prawdę zmienili tylko osłony gumowe :thumbdown: Polecam Ci tą firmę http://www.autoserwiszuku.pl/index.html

a miałeś już styczność z tą firmą http://www.autoserwiszuku.pl/index.html ?? Dzwoniłem dzisiaj i cena jaką mi powiedział by mi odpowiadała, ale czy to konkretny zakład??

Nom i 2 pytanko, czy http://www.autoserwiswroclaw.pl/ to Twoja firma, bo też będę musiał się wybrać po nabicie klimy :P

Tak ta firma jest spoko i śmiało można tam oddać przekładnie.

A w tej drugiej to pracuje :wink4:

Opublikowano

Tak ta firma jest spoko i śmiało można tam oddać przekładnie.

A w tej drugiej to pracuje :wink4:

Dzwoniłem do tej firmy którą mi poleciłeś i oni też podali mi cenę netto a nie brutto, ale skoro polecasz to pewnie jest ok.

Opublikowano

Spokojnie możesz do nich oddać! robiłem u nich chyba z 5 przekładni w ciągu 5 miesięcy i każdy klient był zadowolony do tej pory. A co do cen to trzeba sie dogadać inaczej jest dla firm inaczej dla osób prywatnych.

Opublikowano

Spokojnie możesz do nich oddać! robiłem u nich chyba z 5 przekładni w ciągu 5 miesięcy i każdy klient był zadowolony do tej pory. A co do cen to trzeba sie dogadać inaczej jest dla firm inaczej dla osób prywatnych.

Dzisiaj oddałem do nich maglownice, jutro do odbioru, zobaczymy jak będzie śmigać. A i cena te nie była zabójcza więc spoko :naughty:

Opublikowano

ja robilem tutaj

http://www.przekladnie.wroclaw.pl/oferta.html

dalem 450 za regeneracje + 200zl za deomontaz i montaz , mam 12 miesiecy gwarancji , przed regenracja byly stuki przy kreceniu prawo- lewo oraz wycieki plynu , od 3 miesiecy mam zrobione i narazie zadnych proboemow i wyciekow

Opublikowano

ja robilem tutaj

http://www.przekladnie.wroclaw.pl/oferta.html

dalem 450 za regeneracje + 200zl za deomontaz i montaz , mam 12 miesiecy gwarancji , przed regenracja byly stuki przy kreceniu prawo- lewo oraz wycieki plynu , od 3 miesiecy mam zrobione i narazie zadnych proboemow i wyciekow

Dzisiaj odebrałem, zapłaciłem 500 zł za regeneracje z 12 miesięcy gwarancji i 100 zł za mechaniora, ale to po dobrej znajomości :naughty: Przy okazji dzięki Kamil

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.