Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Tarcze + klocki tył


darcio99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Musze wymienić tarcze i klocki z tyłu. Mam zamiar zakupić ten zestaw:

http://moto.allegro.pl/tarcze-brembo-klocki-ferodo-audi-a4-tyl-i1852678643.html

Proszę o opinie czy zestaw jest godny zamontowania, lub jakie inne polecacie w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Bosch-a, chociaż z niego taki Bosch jak z koziej du....py trąba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja myślę że na tym forum już było opisane bardzo dokładnie jakie tarcze i klocki kupować :wink4: Prawda jest taka że ile ludzi tyle opinii! Pojeździsz dłużej autami sam wyrobisz sobie zdanie. Kupuj przede wszystkim niemieckie produkty typu ATE Zimmermann TRW Textar, a inni pewnie dorzucą jeszcze kilka innych marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem do przodu Zimmermann'ki, a do tył Ferodo, płyn jak polecił "devastation",ATE typ 200, teraz hamulec :kox: :kox: :kox:

Dotarł już się i jest mega :kox:

Ferodo jak najbardziej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze niektorzy maja słabe zdanie o Bosch'u. Ja musze sie przyznac ze własnie na tył zalozylem tarcze boscha i klocki Lucas TRW i poki co spisuja sie na 5+

Ale wiadomo ze w dzisiejszych czasach prawie wszystko jest robione w Chinach :gwizdanie:

Wiec wybor nalezy do Ciebie kolego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brebmo + Ferrodo to taki zestaw dla ludzików którzy myślą że jak na aucie na torze zobaczyli że ma naklejkę BREMBO to na pewno są dobre....mialem ten zestaw brembo+ferrodo w Corrado VR6 i jest to kupa z włosem...kiedyś troche się poganialiśmy z kumplem i przy pierwszym dohamowaniu z 200km/h tarcze zrobiły sie powichrowane więc....pssss kupa !!! pózniej założyłem tarcze Mikody i już wiedziałem że nigdy nic innego nie założę ewentualnie ATE ale Mikoda jest na prawdę spoko i w VR6 nigdy się nie zagotowała czy cos więc ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...