Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Nowe radio do oryginalnego nagłośnienia 8g

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie czy wybierająć nowe radio do oryginalnego 8 głosnikowego systemu, muszę zwrócić uwagę na jakaś charakterystykę, zależy mi na podłączeniu oryginalnych głośników plus skrzynka basowa niezależnie podłączona w bagażniku. Możecie polecić jakiś model?

Opublikowano

Musisz kupić adaptery do podłacznia niefabrycznego radia, albo na radiu odciać niskie czestotliwosci na filtrze, skrzynke pod RCA i też będzie grać w miare :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Szukając radia muszę zwrócić szczególną uwagę aby miało wyjście na 8 głośników?

Opublikowano

Nie ma takiego radia na 8 głosników, twoje obecne ma wyjscie na dwa głosniki, tylne dwa podłaczone sa pod wzmacniacz fabryczny, a 4 głośniki które podliczyłeś są to twittery- gwzidki - głosniki wyskotonowe które są podłączone do głosników zamontowanych z dołu drzwi, żeby to grało na innym radiu niz fabryczne musisz kupić specjalny adapter który poda sygnał na wzmacniacz, a głosnik niskotonowy przez RCA do radia niefabrycznego

Opublikowano

Kowi jesteś moim Bassowym Bogiem :slina:

Opublikowano
  • Autor

Kupując nowe radio rozumiem że zostanie zachowany dzwięk przestrzenny z wykorzystaniem 8 głośników i fabrycznego wzmacniacza, czy wszystkie radia mają możliwość takiego podłączenia?

Opublikowano

jeśłi kupisz blaupunkta nic nie będziesz musiał przerabiac, inaczej musisz kupować adapter, albo samemu to obejsć, tu masz watek o niefabrycznym radiu co i jak

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=112310.0;highlight=wymiana+radia+na+niefabryczne

Opublikowano
  • Autor

Polecasz jakiegoś blaupunkta?

Opublikowano

Polecasz jakiegoś blaupunkta?

nie znam godnych blaupunktów :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czy model sony cdx gt300s jest dobrym wyborem, nie bedzie problemu z podlaczeniem za pomoca adaptera i czy zachowam efekt dzwieku przestrzennego?,

Opublikowano

Czy model sony cdx gt300s jest dobrym wyborem, nie bedzie problemu z podlaczeniem za pomoca adaptera i czy zachowam efekt dzwieku przestrzennego?,

o jakim ty dzwięku przestrzennym mówisz :naughty: każde dobre radio niefabryczne rozłoży na łopatki starego concerta na systemie bose :wink4: podłacz a sie przekonasz[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 13:26_________________________________________________Musisz tylko kupić adapter :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam kupiłem tego soniaka, jaki adapter musze dokładnie kupic?

Opublikowano
  • Autor

To jest adapter do tylnich glosnikow ja potrzebuje zasilic zestaw 8 glosnikowy plus skrzynke basowa przez chinche

Opublikowano

To jest adapter do tylnich glosnikow ja potrzebuje zasilic zestaw 8 glosnikowy plus skrzynke basowa przez chinche

8 głosników to masz seryjne mam rozumieć to i tak potrzebny ci taki adapter, aby to w ogóle grało pod niefabrycznym radiem. Radio sony powinno mieć odzielene wejscia RCA wiec żadne chinche adaptery nie potrzebne Ci(no chyba ze to naprawde jakaś dolna półka radia)

Ps. w audi nie ma 8 głosników tylka są 4 dwudrozne :wink4: gwizdków przy klamce nie licz jako odzielny głosnik, prżód jest zasilany pod radiem, a tył pod wzmakiem przy jednym z głosników :wink4: bez adapteru nie zagra, chyba ze dociagniesz kable sygnałowe nowe do kostki :wink4:

Opublikowano

Masz Bose czy nokie na aktywnym tyle ?

Opublikowano
  • Autor

Mam głośniki bossa, skrzynke podłącze przez niefabryczny wzmacniacz chinchami takze z tym nie bedzie problemów, nie wiem jedynie jaki kupić adapter żeby zagrały wszystkie glosniki na niefabrycznym radiu

Opublikowano

Mam głośniki bossa, skrzynke podłącze przez niefabryczny wzmacniacz chinchami takze z tym nie bedzie problemów, nie wiem jedynie jaki kupić adapter żeby zagrały wszystkie glosniki na niefabrycznym radiu

Czyli zmieniales glosniki?

Opublikowano

Mam głośniki bossa, skrzynke podłącze przez niefabryczny wzmacniacz chinchami takze z tym nie bedzie problemów, nie wiem jedynie jaki kupić adapter żeby zagrały wszystkie glosniki na niefabrycznym radiu

Musisz kupić adapter pod system bose, napisz do jakiegoś użytkownika alegro, np. do tego co wkleiłem linka o taki adapter pod system bose czy ma i po sprawie

Opublikowano
  • Autor

Głośniki z tego co wiem mam oryginalne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.