Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nowe radio do oryginalnego nagłośnienia 8g


TomeksWro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czy wybierająć nowe radio do oryginalnego 8 głosnikowego systemu, muszę zwrócić uwagę na jakaś charakterystykę, zależy mi na podłączeniu oryginalnych głośników plus skrzynka basowa niezależnie podłączona w bagażniku. Możecie polecić jakiś model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić adaptery do podłacznia niefabrycznego radia, albo na radiu odciać niskie czestotliwosci na filtrze, skrzynke pod RCA i też będzie grać w miare :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego radia na 8 głosników, twoje obecne ma wyjscie na dwa głosniki, tylne dwa podłaczone sa pod wzmacniacz fabryczny, a 4 głośniki które podliczyłeś są to twittery- gwzidki - głosniki wyskotonowe które są podłączone do głosników zamontowanych z dołu drzwi, żeby to grało na innym radiu niz fabryczne musisz kupić specjalny adapter który poda sygnał na wzmacniacz, a głosnik niskotonowy przez RCA do radia niefabrycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi kupisz blaupunkta nic nie będziesz musiał przerabiac, inaczej musisz kupować adapter, albo samemu to obejsć, tu masz watek o niefabrycznym radiu co i jak

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=112310.0;highlight=wymiana+radia+na+niefabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy model sony cdx gt300s jest dobrym wyborem, nie bedzie problemu z podlaczeniem za pomoca adaptera i czy zachowam efekt dzwieku przestrzennego?,

o jakim ty dzwięku przestrzennym mówisz :naughty: każde dobre radio niefabryczne rozłoży na łopatki starego concerta na systemie bose :wink4: podłacz a sie przekonasz[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 13:26_________________________________________________Musisz tylko kupić adapter :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tego typu

http://allegro.pl/adapter-do-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-tuba-i1872514353.html

Tylko skontaktuj sie ze sprzedawcą czy do sony kostki pasują(powinny pasowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest adapter do tylnich glosnikow ja potrzebuje zasilic zestaw 8 glosnikowy plus skrzynke basowa przez chinche

8 głosników to masz seryjne mam rozumieć to i tak potrzebny ci taki adapter, aby to w ogóle grało pod niefabrycznym radiem. Radio sony powinno mieć odzielene wejscia RCA wiec żadne chinche adaptery nie potrzebne Ci(no chyba ze to naprawde jakaś dolna półka radia)

Ps. w audi nie ma 8 głosników tylka są 4 dwudrozne :wink4: gwizdków przy klamce nie licz jako odzielny głosnik, prżód jest zasilany pod radiem, a tył pod wzmakiem przy jednym z głosników :wink4: bez adapteru nie zagra, chyba ze dociagniesz kable sygnałowe nowe do kostki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam głośniki bossa, skrzynke podłącze przez niefabryczny wzmacniacz chinchami takze z tym nie bedzie problemów, nie wiem jedynie jaki kupić adapter żeby zagrały wszystkie glosniki na niefabrycznym radiu

Musisz kupić adapter pod system bose, napisz do jakiegoś użytkownika alegro, np. do tego co wkleiłem linka o taki adapter pod system bose czy ma i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...