Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Steve Jobs nie zyje...


Rekomendowane odpowiedzi

A "popienić" to się możesz z kolegami "przyjacielu". Trochę grzeczniej.

Najpierw wnieś cokolwiek pożytecznego do tego forum bo na razie tylko plujesz na lewo i prawo w jakimkolwiek wątku, do ktorego się dotknąłeś.

Kuriozalne wręcz w tej sytuacji jest udzielanie przez ciebie sugestii na temat kultury wypowiedzi.

Szkoda na prawdę czasu na jakąkolwiek dyskusję z takim trolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "popienić" to się możesz z kolegami "przyjacielu". Trochę grzeczniej.

Najpierw wnieś cokolwiek pożytecznego do tego forum bo na razie tylko plujesz na lewo i prawo w jakimkolwiek wątku, do ktorego się dotknąłeś.

Kuriozalne wręcz w tej sytuacji jest udzielanie przez ciebie sugestii na temat kultury wypowiedzi.

Szkoda na prawdę czasu na jakąkolwiek dyskusję z takim trolem.

Sam jesteś trollem. Odczep się zwyczajnie ode mnie. Czep się tych, którzy na przykład używają wulgaryzmów w tym wątku.

Brakuje ci argumentów to się nie wypowiadaj głupkowato jeśli nie wiesz co to dyskusja.[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 13:29_________________________________________________

z ciekawostek:

Stefan jako jeden z 20 ludzi na swiecie mial pelna sekwencje kodu DNA swojego nowotoworu

Szkoda, ze to nie pomoglo...

Niestety. Złośliwy rak trzustki jest bardzo ciężki w leczeniu :confused4: Mój kuzyn zmarł na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem jeszcze raz caly watek

Zdaje mi sie, ze straciles argumenty tuz przed wypowiedzia Malika (trzecia strona tematu)

Nie wiem jak tam w "realu" u Ciebie, ale tu np obowiazuje szacunek i kultura

Proponuje nie podnosic glosu ze stazem 75 postow wobec vipa

Jego porada moze Ci sie kiedys przyda

apple buduje fabryke z dachem pokrytym panelami slonecznymi

opis pod filmem robi wrazenie

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie, kultura i szacunek

ja nie fikam nigdy do starszych

jesli mam racje, to potrafie to uargumentowac, nie krzyczec[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 14:14_________________________________________________poza tym drogi mmcv, nie zauwazylem, bym sie wypowiadal krytycznie o androidzie w specjalnie dla tego systemu zalozonym watku

wiec sam widzisz, ja tu o jobsie, kolega o samsungu...

no bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie, kultura i szacunek

ja nie fikam nigdy do starszych

jesli mam racje, to potrafie to uargumentowac, nie krzyczec[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 14:14_________________________________________________poza tym drogi mmcv, nie zauwazylem, bym sie wypowiadal krytycznie o androidzie w specjalnie dla tego systemu zalozonym watku

wiec sam widzisz, ja tu o jobsie, kolega o samsungu...

no bez sensu

Mylisz się i to znacznie. Co nazywasz brakiem kultury ? Ripostowanie komuś kto pisze do Ciebie "plujesz" "pienisz" itp ? A tak właśnie do mnie ten człowiek pisze.

Dziwisz się mojej reakcji ? Co ma do tego Vip ? Nabywasz "mądrości" wraz z liczbą postów ? Ogarnij to.

To było zwyczajne chamstwo z jego strony. A na moje argumenty wy nie macie innych jak właśnie obrażanie mnie. :wallbash:

U mnie w realu człowieku, to "popienić" mówią ludzie ledwo po zawodówce. Zanim coś napiszesz, pomyśl.

warnmute.gifObrażanie innych poprzez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z racji wycieczek osobistych temat zamykam. Poza tym zmienił on już tematykę na nieco inną niż sugerowałby to temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...