Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

modyfikacje A4 130PD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie apropo modyfikacji silnika 130 PD w audi A4 2004r.mam wlozony program u mastersa w wawie na 171 ps i 365Nm-w serii mi wybilo 330Nm i 143ps.zastanawiam sie teraz na Inercoolerem.czy mozna zalozyc ten od 150 PD i czy jak wplynie to na osiagi.jak wyglada tez sprawa z wlozeniem turbo od 150PD?

Opublikowano

wiekszy IC=potrzeba wiecej "mocy" do przetoczenia powietrza, czyli przy niskich obrotach=lekki spadek mocy silnika, jednak przy wyzszych obrotach to wszystko zostaje nadrobione z nawiazka :wink: tak przynajmniej wyszlo gdzies z testow wplywu rozmiaru IC. co to turbinki, nie wiem jak duza jest ona ani w PD 130 ani 150, musialbys porownac, bo mozliwe ze roznica jest tylko w cisnieniu doladownia, a nie wielkosci

sorka jesli sa jakies bledy ale jestem troche %%%-)

Opublikowano
wiekszy IC=potrzeba wiecej "mocy" do przetoczenia powietrza, czyli przy niskich obrotach=lekki spadek mocy silnika, jednak przy wyzszych obrotach to wszystko zostaje nadrobione z nawiazka :wink: tak przynajmniej wyszlo gdzies z testow wplywu rozmiaru IC. co to turbinki, nie wiem jak duza jest ona ani w PD 130 ani 150, musialbys porownac, bo mozliwe ze roznica jest tylko w cisnieniu doladownia, a nie wielkosci

sorka jesli sa jakies bledy ale jestem troche %%%-)

troche w 100%

Audi A4 wszystko tylko custom,fmic na zamówienie żadna 150 turbo tak samo!

Opublikowano
  • Autor

a powiedz mi gdzie to mozna zrobic??najpierw chcialbym zrobic FMIC.nie chcialbym wiele przerabiac w samochodzie,zeby nie bylo wielkich przerobek po otworzeniu maski.czemu nie IC od 150 PD?

Opublikowano

moze dlatego ze nie pasuje,generalnie auto bardzo ciezkie w przerubce,

po wizycie u mnie moze to wygladac tak

a4.jpg

Opublikowano

bo się nie opłaca

turbo od 150 możliwe, ale mnóstwo przeróbek....

Opisywane na forum mastersa

Opublikowano
bo się nie opłaca

turbo od 150 możliwe, ale mnóstwo przeróbek....

Opisywane na forum mastersa

tak to rewelacja :!: :?:

Opublikowano
bo się nie opłaca

turbo od 150 możliwe, ale mnóstwo przeróbek....

Opisywane na forum mastersa

tak to rewelacja :!: :?:

ctv kiedy dasz jakies fotostory z przeróbek twojej audicy .... (dokladny opis mile widziany ;-) )

Opublikowano

Duże turbo,duzy fmic,wydech,rury,zderzak s4

Opublikowano
Duże turbo,duzy fmic,wydech,rury,zderzak s4

ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ......

Opublikowano
Duże turbo,duzy fmic,wydech,rury,zderzak s4

ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ......

e czemu tajemnica,wszystko powiedziane

Opublikowano
Duże turbo,duzy fmic,wydech,rury,zderzak s4

ale to mial byc jakis konkretny opis wraz z przyrostami ... ale widac ze jest to tajemnica :?: wiec odpuszcze temat ......

e czemu tajemnica,wszystko powiedziane

niby wszstko ale tak hasłami ... osobiscie ciekaw jestem jakie turbo,jak zamontowane,jaki IC,jak rozwiazales układ dolotowy,jaki wydech i co najwazniejsze jaka jest teraz moc .... nie mowie o elaboracie ale o krotkim opisie przeprowadzonych modyfikacji ....

P.S wiem jak wyglada zderzak od S4 ..... :twisted:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

teraz jest 185km troche slabo ale nie bylo czasu na strojenie,wkrótce 2XX

Opublikowano
teraz jest 185km troche slabo ale nie bylo czasu na strojenie,wkrótce 2XX

czyli prawie tyle co Hugo ... ;-)

czekamy na bariere 200 PS no i jakis wykresik by sie przydal ... ;-)

Opublikowano

ale ile nm 377 :lol:

Opublikowano
ale ile nm 377 :lol:

to tylko o 8 Nm wiecej .... :twisted:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

koledzy macie jakiegoś specjalictę od chiptuningu na pomorzu najlepiej z hamownią ???

Opublikowano

tak w warszawie

Opublikowano
koledzy macie jakiegoś specjalictę od chiptuningu na pomorzu najlepiej z hamownią ???

ja już Ci pisałem

Opublikowano
koledzy macie jakiegoś specjalictę od chiptuningu na pomorzu najlepiej z hamownią ???
tak w warszawie

:mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.