Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana wszystkich świateł na białe


bediks

Rekomendowane odpowiedzi

pójdź sobie do pierwszego lepszego motoryzacyjnego, poproś żaróweczki h7 mijania niebieskie (nie bierz białych, bo nie zauwazysz w ogole jakiejkolwiek zmiany). Tak samo ogarniesz h7 niebieskie drogowe. Ja mam jakieś podróbki za 40zł za 2sztuki na długich, ale muszę powiedzieć, że 100000000000000000000000000x lepiej świecą niż zwykłe :)

a czemu nie chcesz xenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to różnica paru groszy dosłownie.. Dla przykładu: philipsa blue vision znalazlem na allegro za 89zł, hidy znalazłem za 93zł :)

http://allegro.pl/h7-zestaw-hid-xenon-4300-5000-8000-komplet-kurier-i1859361615.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie najtańszą półke HIDÓW, 3 miesiace i kupujesz kolejny zestaw :gwizdanie: za HIDy z powodzeniem można dać te 150zł to poswiecą dłuzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok... ale czy można HISy zakładać do normalnych lamp?? nie będą miały za wysokiej temp? nie popali ich??(w sumie pierwszy raz słyszę o takim bajerku:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok... ale czy można HISy zakładać do normalnych lamp?? nie będą miały za wysokiej temp? nie popali ich??(w sumie pierwszy raz słyszę o takim bajerku:P)

ups ty masz stare lampy przed liftem, to zostań przy normalnych żarówkach, bo HIDy będą świeciły po oczach kierowcom z naprzeciwka w tych lampach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie najtańszą półke HIDÓW, 3 miesiace i kupujesz kolejny zestaw :gwizdanie: za HIDy z powodzeniem można dać te 150zł to poswiecą dłuzej

ja kupiłem za stówke, świecą mi już prawie 2latka i w tym czasie wymieniłem tylko raz żarnik :)

ale w planach mam wymienić na soczewkowe, czy po zamontowaniu hidów nic się nie stanie lampom?

ja nie słyszałem nigdy o czymś takim, żeby hidy niszczyły lampy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeczytać artykuł, na drugiej stronie jest ciekawe porównanie http://www.auto-swiat.pl/1-supertest-zarowek-h7-sprawdzamy-ktore-swieca-najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...