Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa-- gdansk

:mysli: uściślij trochę może :kox:

Może to po prostu cała droga to jedna wileka pułapka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa-- gdansk

:mysli: uściślij trochę może :kox:

Może to po prostu cała droga to jedna wileka pułapka :gwizdanie:

Dokładnie :good:

Podobnie jak krajowa 17-tka :thumbdown: (z wyjątkiem obwodnicy w Garwolinie i obwodnicy w Piaskach) Nic tylko cisnąć i uważac na nieoznakowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajowa siedemnastka to nic w porównaniu z tzw. Nadwiślanką 801 (Warszawa - Puławy). Momentami są ładne odcinki ale generalnie :thumbdown: Ładne widoki i nic poza tym. Dziura na dziurze, słynna nawierzchnia z płyt.

Jak kiedyś tamtędy jeździłem to cały czas miałem wrażenie, że słyszę jęki aluminiowych wahaczy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto: Płock

Ul. nie wiem ( zjazd dołem na borowiczki )

Zaraz za słoneczną znajduje się Grabówka, ogromna góra z której się zjeżdża jadąć na "dzielnice" Borowiczki. Uważajcie bo woda od wisły podmyła asfalt i już troche chodnika się zapadło, widać że asfalt też zaraz padnie, mimo tego nie ma żadnego oznaczenia. Cholernie na to uważajcie bo lada chwila ta jezdnia się zarwie i ktoś zgubi koła. Nasz kraj nie zna granic.. :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

No i w alejach jachowicza prowadzą teraz remonty a tam chyba jest do 70, więc też radzę uważać, bo można wpaść w kawał dziury.

:no:

Pozdrawiam

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, Ul.Goworka zjazd na Ul.Spacerową, uwaga na luku jadąc od strony Puławskiej w stronę właśnie Spacerowej, luk jest źle wyprofilowany z początku łagodny ale potem się zacieśnia i do tego na prawym pasie jest zapadnięta lekko studzienka a na środku jest podłużna dziura :shocked: Już nie jedna osoba się wyłożyła na tym zakręcie, zregóły kończy się zatrzymaniem na latarni albo na drzwię.. Radzę jeździć tam nie więcej jak 50 km/h

http://mapa.szukacz.pl/?&n=52.211288&e=21.024034&z=0.75m&typ=h&poi=kamera_drogowa&t=Kliknięty punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...