Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Co to za część silnika?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam małą prośbę, czy ktoś może mi pomóc zdiagnozować co to za część:

9380399_1859873004-1.jpg

i gdzie można ją kupić :) Dziś zaglądałem do mojego auta i mam strasznie popękanego tego węża :/

Opublikowano

Odma -odprowadza gazy.Jeżeli nie ma w sklepie to na szrocie.

Opublikowano

Mój poprzedni wozik 1.6 ADP miał zamiast tej rury wąż gumowy na cybantach i chodziło ładnie :]

Opublikowano
  • Autor

coś widzę, że ciężko to dostać. Chyba wąż ogrodowy się przyda ;)

Opublikowano

Wąż ogrodowy nie bardzo :cool1:

Lepiej jakiś oliwo odporny :good: Można kupić z metra taki :naughty:

Opublikowano

Wąż tylko olejoodporny ewentualnie oryginał w serwisie będzie kosztował kilkadzieścia zł.

Opublikowano

a pytanie: faluja Ci obroty? jakieś błędy wywala?

Opublikowano

Wąż odporny na temp. i olej. Mi spasował na odmę od żuka :>

Opublikowano

Normanie jak to czytam to się boje :kox: Prawdziwi konstruktorzy ! :hi: Szacun !

Opublikowano
  • Autor

obroty może i nie falują, ale silnik dziwnie, głośno chodzi jak u traktora :/ nie wiem czy to jest przyczyna. Oczywiście słychać to tylko na biegu jałowym.

Opublikowano

Napisz do TOM77 ja u niego kupowałem odmę do swojego, dałem ok 50 zł więc nie przesadzajcie z tymi wężami ogrodowymi :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Napisz do TOM77 ja u niego kupowałem odmę do swojego, dałem ok 50 zł więc nie przesadzajcie z tymi wężami ogrodowymi :thumbdown:

Dzięki za informację, napisałem już do TOM77.

Opublikowano

a vagowales??[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 13:09_________________________________________________a tak zapytam tez

ten dolot tak krzywo zalozony na przepływce bo sam zdjales do zdjecia czy tak z tym jezdzisz?? :kox:

Opublikowano

I po co wydawać 50zł na plastikową rurkę, skoro za niedługi czas znowu sparcieje i znów będzie problem, skoro można to załatwić za <5zł i mieć na długi czas problem z głowy ?

Opublikowano
  • Autor

a vagowales??[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 13:09_________________________________________________a tak zapytam tez

ten dolot tak krzywo zalozony na przepływce bo sam zdjales do zdjecia czy tak z tym jezdzisz?? :kox:

Vagowalem i 1 problem z mieszanką paliwową.

co do fotki to nie moja, znalazłem fotę silnika na allegro i zakolorowałem co mnie interesowało :)

Opublikowano

Vagowalem i 1 problem z mieszanką paliwową.

niech zgadne za uboga?? :cool1:

u mnie polamana odma powodowala ten blad na wolnych wlasnie, bo powietrze idzie w kosmos zamiast do dolotu dlatego czyta ze mieszanka za uboga

po wymianie na nowa odme jak reka odjal

tylko koszt :kox: nowa odma do mojego 189 zl, po rabacie w aso 150 ale spokój na kilkadziesial tys km

Opublikowano
  • Autor

widze, że u mnie to samo ;) na allegro nie ma tych części albo mocno zfatygowane. Nowa z aso jest lepiej wykonana?

Opublikowano

o niebo, na allegro nie było, szukałem zamiennikow nic z tego . Lepiej wydać w aso, jest poprawiona konstrukcyjnie i masz 100 % pewności że będzie działać.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hmmm nie jestem pewien ale to chyba cos od rury ODMY.

Kolego a czytałeś wogóle ten temat? Przecież wiadomo, że to odma i o niej dyskusja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.