Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala


stefan1986

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Jak w temacie wykresik po programie oraz po usunięciu nieszczęsnego DPF-a. Może wartości nie są wysokie ale jęździ się o niebo lepiej niż wcześniej chociaż moment myślę, że wyszedł całkiem niezły jak na seryjne graty :wink4:

stefan1986_wp_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mało KMjak na 140stk,eale Nm dosc duzo i płasko :good:

usmiech na Pysku na 100% :good:

malo ? ja bym powiedzial ze standard wyszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF i AWX robią wiecej :cool1

z tym się zgodzę, natomiast z tego co widziałem na naszym forum BPW są robione zazwyczaj w przedziale 163-167 KM, także wydaje mi się, że to raczej norma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast z tego co widziałem na naszym forum BPW są robione zazwyczaj w przedziale 163-167 KM, także wydaje mi się, że to raczej norma

dlatego mowie ze norma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dwa razy okazję spróbować sił z seryjną Octavią II RS 2.0TDI 170 KM wynik 2:0 dla mnie :evil: na początku 0-210 km/h start z jedynki równo, na dwójce odszedłem mu o pół długości i tak zostało do 160 km/h, a później do 200 km/h były prawie dwie długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dwa razy okazję spróbować sił z seryjną Octavią II RS 2.0TDI 170 KM wynik 2:0 dla mnie

na seryjnych gratach AWX po sofcie , tez taka wciagałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem dwa razy okazję spróbować sił z seryjną Octavią II RS 2.0TDI 170 KM wynik 2:0 dla mnie :evil: na początku 0-210 km/h start z jedynki równo, na dwójce odszedłem mu o pół długości i tak zostało do 160 km/h, a później do 200 km/h były prawie dwie długości.

to się chwali :naughty: ważne że jasteś zadowolony :> a turbiny BRD nie zakładasz :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się chwali :naughty: ważne że jasteś zadowolony :> a turbiny BRD nie zakładasz :mysli

no właśnie kolejny mod o jakim myślę to BRD + prawy IC , ale do tego obowiązkowo większe spowalniacze 320mm a może nawet 345mm z przodu i 288mm z tyłu ale to wszystko dopiero po zimie :wink4:

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

akurat w Twoim przypadku to się nawet nie dziwie, swoją drogą daniels1980 graty za mody i wynik bo na pewno teraz autko ostro zap....ala :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie:

BPW to nie 16V, ma taką samą głowice jak twój silnik więc potencjał też podobny.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 10:42_________________________________________________

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

Z seryjną 2,0 TDI nie ma po co. Spróbuj objechać seryjne 3,0 TDI :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie:

BPW to nie 16V, ma taką samą głowice jak twój silnik więc potencjał też podobny.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 10:42_________________________________________________

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

Z seryjną 2,0 TDI nie ma po co. Spróbuj objechać seryjne 3,0 TDI :wink4:

próbowałem kilka i w manualu i w automacie...i nie dały rady.. :decayed: wczoraj nawet troszkę poganiałem się właśnie z a6 3.0tdi 224ps na trasie radom-warszawa i właściciel a6 był mocno zdziwiony,pytał na CB czy mam RS'a :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...