Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Jak w temacie wykresik po programie oraz po usunięciu nieszczęsnego DPF-a. Może wartości nie są wysokie ale jęździ się o niebo lepiej niż wcześniej chociaż moment myślę, że wyszedł całkiem niezły jak na seryjne graty :wink4:

stefan1986_wp_pl.jpg

Opublikowano

Troche mało KMjak na 140stk,eale Nm dosc duzo i płasko :good:

usmiech na Pysku na 100% :good:

Opublikowano

no moment powala jak na serie

Opublikowano

gratulować momentu,niczego sobie :gwizdanie:

Opublikowano

jest GIT :good:

Opublikowano

Troche mało KMjak na 140stk,eale Nm dosc duzo i płasko :good:

usmiech na Pysku na 100% :good:

malo ? ja bym powiedzial ze standard wyszedl

Opublikowano
malo ? ja bym powiedzial ze standard wyszedl

AVF i AWX robią wiecej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

AVF i AWX robią wiecej :cool1

z tym się zgodzę, natomiast z tego co widziałem na naszym forum BPW są robione zazwyczaj w przedziale 163-167 KM, także wydaje mi się, że to raczej norma :wink4:

Opublikowano

wyszlo standardowo poza nm :kox:

czy by wyszlo 170 i 380 to i tak nie ma znaczenia,roznicy sie nie odczuje

Opublikowano

natomiast z tego co widziałem na naszym forum BPW są robione zazwyczaj w przedziale 163-167 KM, także wydaje mi się, że to raczej norma

dlatego mowie ze norma :wink4:

Opublikowano

Czyli znowu wyszło ze stare 1.9 Lepsze :cool1:

sorry za Spamik :tongue4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj miałem dwa razy okazję spróbować sił z seryjną Octavią II RS 2.0TDI 170 KM wynik 2:0 dla mnie :evil: na początku 0-210 km/h start z jedynki równo, na dwójce odszedłem mu o pół długości i tak zostało do 160 km/h, a później do 200 km/h były prawie dwie długości.

Opublikowano

no to graty, auta porownywalne biorac pod uwage ,ze oktavia zdrowa

Opublikowano
Dzisiaj miałem dwa razy okazję spróbować sił z seryjną Octavią II RS 2.0TDI 170 KM wynik 2:0 dla mnie

na seryjnych gratach AWX po sofcie , tez taka wciagałem :good:

Opublikowano

Dzisiaj miałem dwa razy okazję spróbować sił z seryjną Octavią II RS 2.0TDI 170 KM wynik 2:0 dla mnie :evil: na początku 0-210 km/h start z jedynki równo, na dwójce odszedłem mu o pół długości i tak zostało do 160 km/h, a później do 200 km/h były prawie dwie długości.

to się chwali :naughty: ważne że jasteś zadowolony :> a turbiny BRD nie zakładasz :mysli:
Opublikowano

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to się chwali :naughty: ważne że jasteś zadowolony :> a turbiny BRD nie zakładasz :mysli

no właśnie kolejny mod o jakim myślę to BRD + prawy IC , ale do tego obowiązkowo większe spowalniacze 320mm a może nawet 345mm z przodu i 288mm z tyłu ale to wszystko dopiero po zimie :wink4:

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

akurat w Twoim przypadku to się nawet nie dziwie, swoją drogą daniels1980 graty za mody i wynik bo na pewno teraz autko ostro zap....ala :kox:

Opublikowano

stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie:

Opublikowano

stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie:

BPW to nie 16V, ma taką samą głowice jak twój silnik więc potencjał też podobny.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 10:42_________________________________________________

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

Z seryjną 2,0 TDI nie ma po co. Spróbuj objechać seryjne 3,0 TDI :wink4:

Opublikowano

stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie:

BPW to nie 16V, ma taką samą głowice jak twój silnik więc potencjał też podobny.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 10:42_________________________________________________

osobiście z seryjnym 2.0tdi 170ps nawet nie staje na kresce.... :gwizdanie:

Z seryjną 2,0 TDI nie ma po co. Spróbuj objechać seryjne 3,0 TDI :wink4:

próbowałem kilka i w manualu i w automacie...i nie dały rady.. :decayed: wczoraj nawet troszkę poganiałem się właśnie z a6 3.0tdi 224ps na trasie radom-warszawa i właściciel a6 był mocno zdziwiony,pytał na CB czy mam RS'a :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.