Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Auto gaśnie na luzie przy obrotach 4-5 tyś.


olololo201

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialm sie dowiedzieć co może być przyczyną gaśniecia auta przy obrotach 4-5 tyś na luzie ?? W normalenj jezdzie nie ma tego problemu dopiero wczoraj po wymianie rozrzadu , gdy mechanik poprosil mnie o przyciśniecie pedału gazu do dechy po drugi razie zgasł .

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem wraz tematem kolejne wylądują w koszuZdecyduj się o jakie auto Ci chodzi, bo w profilu masz coś innego niż o co pytasz. Proszę to zweryfikować i wpisać poprawnie[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy mechanik poprosil mnie o przyciśniecie pedału gazu do dechy

:shocked: po co?

Tak jak pisze przedmówca kąt synchronizacji do ustawienia. Pewnie "mechanik" wymienił rozrząd zaznaczając pozycję koła co nie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze sie nie gazuje na postoju samochodu?,tymbardziej od razu deski sie nie wklada.Jak chcial zobaczyc czy kopci to lepiej jakbys ruszyl ostrzej na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy moge prosic o wyjasnienie, dlaczego nie wolno gazowac diesla na postoju.

Gdyz ilekroc jestem na przegladzie rejestracyjnym (i nie tylko, w warsztacie tez czasami) to mechanik bardzo czesto gazuje auto z pedalem wrecz do dechy.

Wiec prosze o wyjasnienie, dlaczego nie ?

Dziekuje, pozdrawiam Dana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest zagrozenie ze przy duzej temp. oleju gazujac na luzie moze powstac poduszka powietrzna w cisnieniu co spowoduje momentalne obrócenie sie panewki na wale korbowym-przede wszystkim panewka korbowodowa. na przegladzie gazuje sie do 3000rpm przy pomiarze analizatorem zlapin - analiza zadymienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...