Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam no i sie stalo dzis odebralem autko dokladniej z CompSport-u,Wymienione zostalo turbo na AWX,zamontowany FMIC oraz wymienione PD z ASZ z koncowkami AL no i oczywiscie zostalo to zestrojone....Odrazu uprzedze pytanie czemu tak malo Nm,a dlatego gdyz jeden z PD nie wydala za bardzo oraz sprzeglo przy 320 Nm zaczelo slizgac ;( :embarrassed: Wrazemnia z jazdy sa yttakie ze autko w koncu zaczelo jezdzic jak powinno,a to jeszcze nie koniec,juz sie rozgladam za PD z koncowka AL i sprzegielkiem :naughty : Podziekowania dla Patryka oraz Szymona za wszystko :th:

http://img442.imageshack.us/img442/396/aswdn2.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/7028/90766126bi0.jpg

Opublikowano

no gratuluje

moze wkoncu mnie objedziesz :decayed:

Opublikowano

sokolnh na lato wyciagaj kratke ze zderzaka.. :naughty:

Ale spoko. Ladnie sie zmiescil.. :th:

Nie pali Ci teraz za bardzo gum przy ostrym ruszaniu..? :)

Opublikowano

tyle czasu Ci auto trzymali to 2xx ps i 4xxNm powinni wyrezać :naughty: graty AJM zacznie jeździć. na PW proszę koszt całej operacji wraz ze strojeniem.

Opublikowano
  • Autor

sokolnh na lato wyciagaj kratke ze zderzaka.. :naughty:

Ale spoko. Ladnie sie zmiescil.. :th:

Nie pali Ci teraz za bardzo gum przy ostrym ruszaniu..? :)

Malo Nm jest wiec jest git..jak bede mial sprzeglo Pd-ka i 17 bedzie korekta wiec zobaczy sie wtedy[br]Dopisany: Luty 29, 2008, 05:23:20 _________________________________________________

tyle czasu Ci auto trzymali to 2xx ps i 4xxNm powinni wyrezać :naughty: graty AJM zacznie jeździć. na PW proszę koszt całej operacji wraz ze strojeniem.

W BB bylo 2 dni,FMIC robilem gdzie indziej :decayed:
Opublikowano

No gratki :th: Kołuj kolejne zabawki i strój na wiecej. :evil:

Opublikowano
  • Autor

No gratki :th: Kołuj kolejne zabawki i strój na wiecej. :evil:

Nom musze sprzeglo wymienic,ale to niedaleka przyszlkosc,narazie pociesze sie 166 :decayed:
Opublikowano

a docelowo ile ma być ?

Opublikowano
  • Autor

a docelowo ile ma być ?

Ok 180 bo turbo jest z AWX,ale jak bedzie 175 to tez bedzie fajowo :)
Opublikowano

a docelowo ile ma być ?

Ok 180 bo turbo jest z AWX,ale jak bedzie 175 to tez bedzie fajowo :)

A jaki moment chcesz uzyskać. bo ten taki lajcikowy, bym rzekł. :)

Falnie ten FMIC wygląda zza kratki. :>

Zrób zdjęcie bez kratki w zderzaku.

Opublikowano
  • Autor

Marcinku Sprzeglo umarlo powyrzej 320Nm ;( A FMIC zrobie w pon,bo w ten week bede w krk na uczelni.A ile chce Nm ile wyjdze 350 moze 380,mam pelne zaufanie do chlopakow z CS,jak zrobia tak bedzie dobrze :notworthy:

Opublikowano

Gratki kolego - kolejna furka dotknięta przez Patryka :th:

Opublikowano

Piekny wynik tylko pozazdroscic :th: a powiec mi kolego co to za zderzaczek masz ?? bo chyba nie ori RS4 tylko jakis laminacik ?? ale moge sie mylic :gwizdanie: wyglada super :slina:

Opublikowano
  • Autor

Owszem jest to laminacik :decayed:

Opublikowano

Tukan gratki za modyfikacje :th:

W sumie troche czekałes i wydałes kaski ale efekt Ci wynagrodzi :>

Teraz nic nie zostało tylko łykac kilometry RS sem :tongue4:

Opublikowano

a powiedz po co chcesz PD AL ? wystarczą zwykłe od awx'a do 210 wystarczą..

Opublikowano

a powiedz po co chcesz PD AL ? wystarczą zwykłe od awx'a do 210 wystarczą..

z jednym palcem w nosie a z drugiem palcem w d... :kox:

Opublikowano

panowie a ja mam takie pytanko, chce wyciagnac z mojego 110-130ps, i tu rodzi sie pytanie, czy przy tym przebiegu da sie to zrobic... ktore wyjscie byloby lepsze turbina od AFN i chip, czy turbina od AWX, czy moze sam chip, no i czy przy wymianie turbo trzeba cos jeszcze wymieniac???

Opublikowano
  • Autor

Ze wzgledu na to ze kupilem z koncowkami AL,ale jeden padl i musi byc z AL :)Bo program jest robiony pod AL

Opublikowano

panowie a ja mam takie pytanko, chce wyciagnac z mojego 110-130ps, i tu rodzi sie pytanie, czy przy tym przebiegu da sie to zrobic... ktore wyjscie byloby lepsze turbina od AFN i chip, czy turbina od AWX, czy moze sam chip, no i czy przy wymianie turbo trzeba cos jeszcze wymieniac???

pierw wtryski+czip=okolo 130KM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.