Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a ja mam takie pytanko, chce wyciagnac z mojego 110-130ps, i tu rodzi sie pytanie, czy przy tym przebiegu da sie to zrobic... ktore wyjscie byloby lepsze turbina od AFN i chip, czy turbina od AWX, czy moze sam chip, no i czy przy wymianie turbo trzeba cos jeszcze wymieniac???

pierw wtryski+czip=okolo 130KM

mozesz mi podac przyblizone koszty tych operacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie i bezpiecznie ... czekam na wiecej ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to koks, ale spokojnie węgiel drzewny jak narazie. :>

Musiałem to napisać. Tukan mody :notworthy:, czekam na definitywny koniec i wykres. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratki Tukanik , w koncu bedziesz 1Z objezdzal :P :P :P:evil:

to sie jeszcze okaze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bida panie... emerytura... :wink4: 320Nm to ja w serii na AJM'ie mialem :afro: czekam na porzadny wykres

Ile niutonkow Ci wyszlo w serii?

Bylo cos kolo 290.Nie chodzi o max Nm tylko o zakres,Powinines to widziec a poza tym sprzeglo nie pozwala na wiecej ;( Narazie jest super,jak bedzie kasa na sprzeglo to bedzie mocniej.A na jakiej hamowni byles??Jesli V-Tech to wybacz :sick3::decayed:[br]Dopisany: Marzec 01, 2008, 10:51:46 _________________________________________________

No gratki Tukanik , w koncu bedziesz 1Z objezdzal :P :P :P:evil:

to sie jeszcze okaze :evil:

Wsysne cie jedna z rur :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony na oko(sa tez takie na allegro) i pasował idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan jak wymienisz sprzęgło to zamontuj jeszcze turbo KKK z BRD wtedy będzie koło 200km. Bo z AWXa to więcej jak 170 będzie ciężko zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan , kiedy koniec ??? :mysli:

Jak zbiore troszke kasy,mam teraz inne wydatki jak auto....Ale mysle ze no własnie nie wiem kiedy :kox:[br]Dopisany: Czerwiec 05, 2008, 05:11:49 _________________________________________________

Tukan jak wymienisz sprzęgło to zamontuj jeszcze turbo KKK z BRD wtedy będzie koło 200km. Bo z AWXa to więcej jak 170 będzie ciężko zrobić.

Jak mi dasz kasiore na BRD i znajdziesz turbo to dla ciebie zrobie 200 :naughty::decayed: O 200km w AJM zapomnij bez dołu ze 130 :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan masz w zbiorniku pompe paliwa i czy masz chlodnice paliwa zamontowana i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan masz w zbiorniku pompe paliwa i czy masz chlodnice paliwa zamontowana i gdzie

Chyba wszystkie PD maja pompy w bakach ale moge sie mylic.Chlodnicy paliwa nie mam no chyba ze sa seryjnie ale watpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja robilem SWAP-a z 1Z na AWX i mi nie zalozyli pompy do zbiornika i teraz musze cos wyrezac z ta pompa bo od AWX nie brdzie pasowac do zbiornika B5 bo chyba ty masz taki sam zbiornik jak ja ciekawe czy twoja pompa by pasowala do mnie . Nie chcesz sprzedac :polew:

A co do chlodnicy paliwa to tez powinienes ja miec bo w AWX jest pod podloga tyle ze tam jest inna podloga . Musze poszperac w ETCE co ty masz za pompe moze uda sie cos splodzic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja robilem SWAP-a z 1Z na AWX i mi nie zalozyli pompy do zbiornika i teraz musze cos wyrezac z ta pompa bo od AWX nie brdzie pasowac do zbiornika B5 bo chyba ty masz taki sam zbiornik jak ja ciekawe czy twoja pompa by pasowala do mnie . Nie chcesz sprzedac :polew:

A co do chlodnicy paliwa to tez powinienes ja miec bo w AWX jest pod podloga tyle ze tam jest inna podloga . Musze poszperac w ETCE co ty masz za pompe moze uda sie cos splodzic :kox:

Powodzenia w ,,płodzeniu'' moze cos z tego sie urodzi :decayed: :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan , kiedy koniec ??? :mysli:

Jak zbiore troszke kasy,mam teraz inne wydatki jak auto....Ale mysle ze no własnie nie wiem kiedy :kox:[br]Dopisany: Czerwiec 05, 2008, 05:11:49 _________________________________________________

Tukan jak wymienisz sprzęgło to zamontuj jeszcze turbo KKK z BRD wtedy będzie koło 200km. Bo z AWXa to więcej jak 170 będzie ciężko zrobić.

Jak mi dasz kasiore na BRD i znajdziesz turbo to dla ciebie zrobie 200 :naughty::decayed: O 200km w AJM zapomnij bez dołu ze 130 :thumbdown:

Kasiory ci nie dam :wink4: ale turbo z BRD moge załatwić w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...