Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Szarpie przy mocniejszym wcisnieciu gazu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem polega na tym ze silnik przerywa po mocniejszym wcisnieciu gazu. Jadac na podcisnieniu moge sie rozpedzac i nie szarpie.

Pierwszy typ to brak paliwa. Podmienilem pompe paliwa bo myslalem ze to to.. jednak problem nadal sie pojawial.

Halasowal filtr paliwa. Wiec wymienilem dzisiaj filtr paliwa na Manna 720/6 bo strzelalem ze to regulator paliwa... brak halasu...jednak...

efekt wymiany jest taki ze minimalnie mocniej moge wcisnac gaz, jednak dalej przerywa...

jutro wrzucam ori pompe znowu i sprawdze....

Co moze byc nie tak? moze zly filtr paliwa? (chyba nie). dwie pompy padniete?

co sprawdzic? jutro podlacze vaga (zapwnie bedzie blad mieszanki)

Czy nie usuniety blad w kompie moze powodowac te problemy?

Opublikowano

zacinajacy sie n75 ?

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
  • Autor

zacinajacy N75 raczej z gory odrzucam.

logi zrobie dzisiaj.

Opublikowano

sprawdz przepływke. odepnij pojezdzij i zobacz czy bedzie różnica.

Opublikowano
  • Autor

podmienilem pompke na ori i jest to samo...

na vagu wyskakuje blad random missfire. na kazdym cylindrze.

jest sens cos w ogole logowac? skoro nie mozna gazu wcisnac wiecej niz na podcisnienie?

Opublikowano

podmienilem pompke na ori i jest to samo...

na vagu wyskakuje blad random missfire. na kazdym cylindrze.

jest sens cos w ogole logowac? skoro nie mozna gazu wcisnac wiecej niz na podcisnienie?

moduł zapłonowy do wymiany :wink4:

gorsza opcja jak wszystkie cewki padły

sprawdz jeszcze świece

Opublikowano
  • Autor

swiece to raczej nie bo to szarpanie przypomina bardziej zjazd na parking podziemny po tarce.

cewki byly jakis czas temu wymieniane, wiec to chyba tez nie...

modul..hmm

dokladny blad na vagu to:

16684 Random/Multiple Cylinder Misfire Detected

P0300-001 Upper Limit Exeeded

Opublikowano

Possible Causes

Air Intake System leaking

Fuel Supply faulty

Injector(s) faulty

Ignition Cable(s) and/or Spark Plug(s) faulty

Ignition Coil(s) faulty

Exhaust Gas Recirculation (EGR) Valve (N18) stuck/open

Camshaft Position Sensor (G40) faulty

Possible Solutions

Check Misfire Recognition

Check Air Intake System

Check Fuel Supply

Check Injector(s) and Injector Sealing

Check Ignition Cable(s) and Spark Plug(s)

Check Ignition Coil(s)

Check Exhaust Gas Recirculation (EGR) Valve (N18)

Check Camshaft Position Sensor (G40)

Opublikowano
  • Autor

jest opcja w vagu na sprawdzenie cisnienia paliwa? ktory kanal?

Opublikowano

chyba nie, trzeba się wpiąć w układ

Opublikowano
  • Autor

w pon podjade do mechaniora zeby to sprawdzil...

ktos mozemi potwierdzic czy aby dobry filtr paliwa kupilem? czy jest w nim regulator cisnienia paliwa?

Opublikowano

w filtrze nie ma regulatora ciśnienia paliwa

Opublikowano
  • Autor

o to wlasnie chodzi ze w avj i innych swiezszych 1.8t, regulator paliwa cisnienia paliwa jest w filtrze paliwa....

Opublikowano

kolego miałem taki sam problem i jak się okazało to była walnięta uszczelka pod kolektorem ssącym. Psiknij na zapalonym silniku plakiem na kolektor i zobacz czy będzie różnica.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jutro sprawdze kolektor.

dzisiaj zamontowalem nowa pompke paliwa walbro. objaw mniejszy tj mocniej moge gaz nacisnac, jednak problem nadal wystepuje...

w przyszlym tygodniu bede mogl oddas samochod do mechanika, wiec niech on sie glowi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.