Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Porobie fotki jak będę rzebił :) ja osobiście wole s-line.... S-pakiet jest za ciężki .. do klekocika :>

Opublikowano

Porobie fotki jak będę rzebił :) ja osobiście wole s-line.... S-pakiet jest za ciężki .. do klekocika :>

No tak masz racje w tym ale ja chyba bym powozil taki ciezar :kox:

Kurcze wiesz co ale ta swoja dokladke to wyrwales tanio wczoraj patrzylem to sama kratka srodkowa nowka kosztuje 420 zl a na allegro nie ma nic :wink4:

Opublikowano

fajny avancik bardzo mi sie podoba b6 w avancie szacun :hi:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

powiem ci że ciężko tak trafić... czasem na ebay-u są.... kupować każdy element osobno się nie opłaca....

Sprawdzaj codziennie allegro ..... a pewnie trafisz :good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 11:32_________________________________________________Znalazłem chwile czasu i w końcu się udało zamontować przednią dokładkę... :>

wiec wrzucam fotkę na zimowych już bucikach:)

380e7afc7079ce4cmed.jpg

Opublikowano

Jest kox :good: :good:

Opublikowano

Cor72z - a gdzie te obiecywane zdjęcia z przerabiania nakładki zderzaka pod S-Line :gwizdanie:

Jeśli masz foty, to powrzucaj coś, bo wiele osób chętnie skorzysta.

Opublikowano

A jakie te buciki bo coś ciemne :cool1: a wyglądają na kozackie [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 08:42_________________________________________________17 ? zobaczyłem w pierwszym poście :) widzę że czerń jest tej zimy modna :good:

Opublikowano

Jeśli masz foty, to powrzucaj coś, bo wiele osób chętnie skorzysta.

Ja powrzucam niedlugo :)

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli chodzi o koła to 16 :) a zdjęcia miałem zrobić ale nie dałem rady.... ze względu na czas :angry: Lakiernik sam spasował dokładkę ze zderzakiem..

Kolega Flyer nam udostępni :good:

Opublikowano

btw, idziesz w koncu w chrom? Jesli tak, to pozostaje Ci wyrezanie obwodek szyb. Kiedy?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przemyślałem sprawę i bardziej interesuje mnie schwartz pakiet :kox: W poprzedniej a4 miałem chrom wiec trochę mi się przejadł poza tym chromu w ostatnich czasach pojawiło się dużo na naszych drogach ....... wiadomo że to co się błyszczy zawsze jest ciekawe :tongue4: Dlatego też wybieram mat i będę w tą stronę się kierował :)

W tym celu zamierzam zakupić:

-górny grill

-dolny grill

-relingi

-felgi (kupie lub prysnę swoje na mat)

-kierunki boczne

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________Nadeszła wiosna więc czas na kontynuacje projektu :>

O to co przyniosła Pani Wiosna : :naughty:

Felgi RS6 Mat

084cb7d39510b2b8m.jpg

Relingi:

cd472d38c6f41a5cm.jpg

Opublikowano

całkiem ciekawie się zapowiada! Mam nadzieje,że oglądnę Kocurka na żywo ;)

Powodzenia w kompletowaniu! (ja też chcę kilka elementów z pakietu schwarz)

Opublikowano

fela miazga :evil:

Opublikowano

Tomo fela :kox:

Ile dałeś za relingi ??

Czeka Mnie to samo :>

Opublikowano
  • Autor

Ciesze się że się wam podoba :tongue4:

za relingi dałem 160zł[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 16:14_________________________________________________Zrobiłem dziś kilka zdjęć :

32a42505918bd9e8m.jpg

5a38b4437f42af0bm.jpg

f2fa3f4549761891m.jpg

Testuje aktualnie oponki Michelin pilot sport sp2 235/40/18

zastanawiam się czy nie lepsze będą 225/40/18 :mysli: Bardziej wyeksponują felgę....??

Opublikowano
  • Autor

Tylną listwę bagażnika???

Opublikowano
  • Autor

tak słyszałem:) podobno Wąski :gwizdanie:

Opublikowano

na tej feli wygląda niesamowicie :notworthy::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.