Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja teraz będę brać 225, a mam 235 : )

Opublikowano

Zaczyna wyglądać fajniusio :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek czemu zmieniasz ??? ja wcześniej miałem 225/40 po zmianie na 235 czuje większy komfort jazdy ..... zastanawiam się jeszcze na 225/45 :mysli:

Opublikowano

I to moim zdaniem blad, bo kolo u Ciebie wyglada strasznie baloniasto :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

I to moim zdaniem blad, bo kolo u Ciebie wyglada strasznie baloniasto :rolleyes:

Chciałem przetestować ten rozmiar :> jeździ się naprawdę przyjemnie ale wrócę do 225/40 lub na 45 :mysli:

Opublikowano

Inaczej byloby gdyby kola byly w graficie, a nie w czerni, bo teraz wypadaloby czyscic i nablyszczac opony dosc czesto.

Opublikowano

Ciesze się że się wam podoba :tongue4:

za relingi dałem 160zł[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 16:14_________________________________________________Zrobiłem dziś kilka zdjęć :

32a42505918bd9e8m.jpg

5a38b4437f42af0bm.jpg

f2fa3f4549761891m.jpg

Testuje aktualnie oponki Michelin pilot sport sp2 235/40/18

zastanawiam się czy nie lepsze będą 225/40/18 :mysli: Bardziej wyeksponują felgę....??

Tanie te relingi :wink4:

tak słyszałem:) podobno Wąski :gwizdanie:

Ma ma ja miałem brać dla kumpla, ale się rozmyślił bierz Tomo bo cena bardzo dobra :wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 10:16_________________________________________________Zrób zdjęcia z wymiany relingów przydadzą się dla Mnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

OK :hi: Wąski coś nie odpisuje...[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________

Inaczej byloby gdyby kola byly w graficie, a nie w czerni, bo teraz wypadaloby czyscic i nablyszczac opony dosc czesto.

jestem do tego przyzwyczajony wcześniej miałem polerowane felgi więc jazda ze ściereczką nie jest mi obca;p

Opublikowano

naprawde fajne a4 :good: ...podobna do mojej :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

pozdrawiam kolegę,auto widziane dzisiaj na żywo,zadbane i zrobione ze smakiem :good:

Opublikowano
  • Autor

O jesteś szukałem ciebie :gwizdanie: heheh Wpadaj na spot 8 stycznia :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 18:09_________________________________________________Spóźniony prezent dla mojej Niuni :> Nowe buty na lato kupione w zimowej promocji :polew:20120106790.jpg

24173361.th.jpg

Felgi od Audi TT/TTS 8J0 9J18H2,9JX18H2 ,ET52

Docelowo będą w kolorze grafitowym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.