Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAE] Q5 Upgrade wyświetlacza z monochromatycznego na color LCD 6.5"


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona odziedziczyła wlasnie po swojej mamie audi q5 - i wszystko fajnie, skóra, xenony itd, ale niestety w aucie jest standardowe radio chorus z czerwonym, monochromatycznym wyswietlaczem. Jednym słowem porażka :(

I teraz pytanie: czy jest możliwość aby zastąpić ten czerstwy wyświetlacz kolorowym LCD 6.5 cała - takim jaki był montowany z radiami concert i symphony ?

Czy trzeba do tego wymienić radio, czy wystarczy sam LCD ?

Zna ktoś koszta i gdzie to można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tej firmy, ale albo są niekompetentni, albo mają całkowicie nieogranietych pracowników

Najpierw powiedzieli mi że taka przeróbka kosztuje 6000zł :thumbdown: a po moich usilnych tłumaczeniach (jak w 'Misiu': Rysiu, pozwól jeszcze raz - to jest właśnie Władek :cool1:) że nie chcę całej nawigacji tylko sam LCD 6.5" i radio Concert lub Symphony na karty SD, Pan stwierdził że to kosztuje 2-3tys zł.

Raz że cena z kosmosu, a dwa że rozrzut cen jaki mi podał jest niczym nie uzasadniony (zestaw części jest stały) i pokazuje że facet dalej nie miał pojęcia o czym mówi.

Kazał wysłać maila, ale gdy mu opisałem jaki monitor i jakie dokładnie radio chcę zmienić na jakie to ... nawet nie odpowiedzieli.

Totalna olewka klienta.

Za identyczną usługę w Navipolu chcą 999zł:

http://allegro.pl/montaz-radia-concert-mp3-do-audi-a4-a5-q5-i1873645980.html

Daleko, bo to Kraków, ale za 2000zł mniej to się wolę przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...