Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Co sądzicie o takich felach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ori audi speedline 16''/7,5'' (niestety komfort wygrał z fajnym wyglądem 17 calowych obręczy)

do tego toyo proxes T1-R 215/55 R16

20080205207ll9.jpg

to wszystko do mojego avanta B5 1999

Opublikowano

Wzór ładny . Dodam od siebie ze jeżdziłem jakis czas na 225/55/16 w B5 ..gdy zalozylem 17 z opokami 235/45/17 fela 8J powiem że lepiej jeździło mi sie (pare dni do testu starczy :naughty:) na 17 - stkach ... nie skakał mi tak ja na balonowatych 16' :th:

Wzór ok ..ale co do rozmiaru to zastanów sie nad 17 ..niewielka róznica a cieszy :wink4:

Opublikowano

nie widzialem jeszcze tych felg w takim rozmiarze. bo tak wygladaja felgi s4. czy takie ori 16 byly to nie wiem. co niezmienia faktu ze nawet

niezle sie prezentuja. ciekawy wzor s4. delkielki troche dziwnie wygladaja ale ogolnie :th:

Opublikowano
  • Autor

mam zdjęcie spod dekielka i rzeczywiście felgi ori. jest numer z etki, speedline, znaczek :audi:, 7 1/2, 16'' itd. co do 17'' to ładnie wyglądają ale cenię sobie komfort. Nie będę za cenę wyglądu jeździł w huku polskich dziurawych dróg i omijał wszystkich najmniejszych nierówności na drodze :) Myślę, że wyglądać i tak będzie fajnie :> Jak kupię i założę to wrzucę fotkę.

Opublikowano

mnie się osobiście wzór nie podoba... no ale skoro pytasz co sądzimy to odpowiadam :evil:

zresztą co tu dużo gadać jak ja od samego początku na zwykłych ori 16" śmigam :decayed:

Opublikowano

Bierz podobny wzor od eSy tylko ze w siedemnastku.. :th:

Opublikowano

wzór jak najbardziej ok :gwizdanie:

Opublikowano

staroświeckie..lepiej bierz takie od s-ki co ma alvaro, elbroth itd itp.

Opublikowano

no taki wzor tylko na 17" i jest :kox: no ale skoro tak wybierasz, ja narazie smigam na 15 borbetach(choc na razie zimowe stalowki) ale w polowie wakacji, auko dostaje nowe 17"...

Opublikowano

adamooo może wzór nie jest już tak świeży ale te fele będą jeździć b5 a nie b7. Także będą wyglądać naturalnie. Jak dla mnie sa ok. Ja też jeżdżę na seryjnych 16". Mam ori sport zawias i juz na 16 nieźle tłucze. Nie ukrywam, że 17 czy 18 " wyglądają o niebo lepiej ale my w Polsce nie mamy normalnych dróg tylko scieżki. :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jasne komfort jest bardzo wazny dobra decyzja i felgi tez ladne

Opublikowano

ja bym inwestował min w 17", no i ten wzór nic specjalnego :disgust:

Opublikowano

ja bym inwestował min w 17", no i ten wzór nic specjalnego :disgust:

Na Allegro pod Wawa ma kolo za 1600 zł z oponkami :decayed:

Opublikowano

ja bym inwestował min w 17", no i ten wzór nic specjalnego :disgust:

Na Allegro pod Wawa ma kolo za 1600 zł z oponkami :decayed:

cena to nie wszystko :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.