Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Co sądzicie o takich felach


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

ori audi speedline 16''/7,5'' (niestety komfort wygrał z fajnym wyglądem 17 calowych obręczy)

do tego toyo proxes T1-R 215/55 R16

20080205207ll9.jpg

to wszystko do mojego avanta B5 1999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór ładny . Dodam od siebie ze jeżdziłem jakis czas na 225/55/16 w B5 ..gdy zalozylem 17 z opokami 235/45/17 fela 8J powiem że lepiej jeździło mi sie (pare dni do testu starczy :naughty:) na 17 - stkach ... nie skakał mi tak ja na balonowatych 16' :th:

Wzór ok ..ale co do rozmiaru to zastanów sie nad 17 ..niewielka róznica a cieszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem jeszcze tych felg w takim rozmiarze. bo tak wygladaja felgi s4. czy takie ori 16 byly to nie wiem. co niezmienia faktu ze nawet

niezle sie prezentuja. ciekawy wzor s4. delkielki troche dziwnie wygladaja ale ogolnie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zdjęcie spod dekielka i rzeczywiście felgi ori. jest numer z etki, speedline, znaczek :audi:, 7 1/2, 16'' itd. co do 17'' to ładnie wyglądają ale cenię sobie komfort. Nie będę za cenę wyglądu jeździł w huku polskich dziurawych dróg i omijał wszystkich najmniejszych nierówności na drodze :) Myślę, że wyglądać i tak będzie fajnie :> Jak kupię i założę to wrzucę fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się osobiście wzór nie podoba... no ale skoro pytasz co sądzimy to odpowiadam :evil:

zresztą co tu dużo gadać jak ja od samego początku na zwykłych ori 16" śmigam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz podobny wzor od eSy tylko ze w siedemnastku.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staroświeckie..lepiej bierz takie od s-ki co ma alvaro, elbroth itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki wzor tylko na 17" i jest :kox: no ale skoro tak wybierasz, ja narazie smigam na 15 borbetach(choc na razie zimowe stalowki) ale w polowie wakacji, auko dostaje nowe 17"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo może wzór nie jest już tak świeży ale te fele będą jeździć b5 a nie b7. Także będą wyglądać naturalnie. Jak dla mnie sa ok. Ja też jeżdżę na seryjnych 16". Mam ori sport zawias i juz na 16 nieźle tłucze. Nie ukrywam, że 17 czy 18 " wyglądają o niebo lepiej ale my w Polsce nie mamy normalnych dróg tylko scieżki. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym inwestował min w 17", no i ten wzór nic specjalnego :disgust:

Na Allegro pod Wawa ma kolo za 1600 zł z oponkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...