Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?


Narvik

Rekomendowane odpowiedzi

ja pasek wymienialem przy 130 tys nastepny wymieniam przy 220 jakos ale nie wczesniej tak jak koledzy pisza 120 gwarantuje producent i tyle wytrzyma a wytrzyma i 300 tys przy 130 byl idealny teraz zagladalem i tak samo a mam 190 w poprzednim aucie nie wymienialem wogle paska i tez jezdzil jak niema oznak ze peka albo sie sciera nadmiernie to niema co sobie tylka tym zawracac niewiem kto takie fatum wprowadzil w obieg ze niby co 120 tys i pasek automatycznie peka czy jak? jak ma wade to i po 10 tys peknie niema zasady. w niemczech wywala sie opony na smietnik bo maja wady a bierznik jest idealny a ktos kupuje opone taka od typowego polskiego chandlarza na gieldzie i zaklada ja i co on sie zastanawial kiedy kolwiek dlaczego niemiec ja wywalil na smietnik? i tak to dziala a taka opona ma wiecej zagrorzenia jak :hi:taki pasek bo jak ci walnie to niedosc ze auto rozbijesz to i komus krzywde mozna zrobic :hi: sorka za bledy w pisowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a po jakim czasie zalecacie panowie wymianę po raz drugi rozrządu ?

pierwszy raz Niemiec wymieniał przy 115000, a teraz ma najechane 190000 i się tak zastanawiam czy nie pora wziąć się za to ?

zaznaczę że auto kupiłem w zeszłym roku i po Polskich drogach w mieście zrobiłem jakieś 40000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a po jakim czasie zalecacie panowie wymianę po raz drugi rozrządu ?

pierwszy raz Niemiec wymieniał przy 115000, a teraz ma najechane 190000 i się tak zastanawiam czy nie pora wziąć się za to ?

zaznaczę że auto kupiłem w zeszłym roku i po Polskich drogach w mieście zrobiłem jakieś 40000 km.

u mnie jak u ciebie pierwsza wymiana byla przy 115 tys km jak kupile autko mialo 216 a wymienilem rozrzad przy 225 tys km

jak dla mnie mozesz spokojnie jezdzic i zmienic kolo 230tys

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że nie ma co panikować że odrazu strzeli, dla pewności zdejmij osłonę i obejrzyj go czy nie jest sparciały czy spękany za bardzo i jedz spokojnie na wczasy a rozrząd wymień sobie na spokojnie przed zimą.

pasek nie pęknie na pewno, widziałeś jaki szeroki pas ma TDI? tu chodzi o zupełnie o coś iinnego - o pompę wody, to ona może być sprawczynią problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...