Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Xenony 4300 na 8000


Boberro

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko właśnie stałem się posiadaczem b6 avancik z xenonami oryginalnymi ( nie ma bixenonów) z żarówkami d1s nie pasuje mi barwa swiatła, chciałbym je zamienić na 8000k seria ma 4300k gdzie mozna kupić takie żarówki czy w ogóle sa oferowane bo nie mogę namierzyć w sieci takich wynalazków d2s są a d1s nie ma pomocy?. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie można kupic 8000k ale radzę nie wymieniaj na inne bo bedziesz żałował, 4300k to najbardziej optymalna barwa światła ,bardzo sprawdza się np.we mgle, nigdy nie musiałem uzywac p.mgielnych światełek stosując 4300k. kupiłem xenony z 6000k i w tej chwili zamówiłem żarniki właśnie z 4300k .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w tej firmie : http://moto.allegro.pl/item322373229_zarniki_palniki_xenonowe_xenon_d2s_d2c_promocja.html

na hasło: klub audi a4 może dostaniesz dodatkowy rabat :th:

p.s.

ja mam 8000K i jest kox... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam żarniki 6000k kupowane na ebay.com i też jestem bardzo zadowolony z barwy. 4300k bylo stanowczo za żółte.

Poniżej 6000k w połączeniu z postojówkami LED.

IMG_6073.JPG?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko właśnie stałem się posiadaczem b6 avancik z xenonami oryginalnymi ( nie ma bixenonów) z żarówkami d1s nie pasuje mi barwa swiatła, chciałbym je zamienić na 8000k seria ma 4300k gdzie mozna kupić takie żarówki czy w ogóle sa oferowane bo nie mogę namierzyć w sieci takich wynalazków d2s są a d1s nie ma pomocy?. ;(

jak dla mnie to kiepski pomysł :thumbdown: ale jak juz chcesz to szukaj na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.oswietlenia.com/sklep/index.php?products=product&prod_id=7 znalazłem takie cudo ale na pudełku jest d1c no i producent pewnie daleko wschodni jakiś, o co chodzi z tym d1c czy jak mam d1s to to podepnę ten sklep sprzedaje je jako d1s...

To jest D1S tylko jakaś podróba!!Jeśli masz bixenony orginalne to tak :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mam bixenonów i dlatego mam d1s w bixenonie jest d1s[br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 20:38 _________________________________________________bixenon=d2s wczesniej sie pomyliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oryginalne Osram-y (których używają w ASO za 700PLN/szt) ciężko trafić. Na aukcjach sprzedawane są chyba albo podróbki albo jakieś odrzuty z produkcji oraz cała masa Philipsów. Niestety wszystkie takie D1S-y świecą na żółtawo.

Kiedyś robiłem foty 2 autek. W jednym były zamontowane "oryginalne" 4300k w drugim 8000k. W bezpośredniej konfrontacji światło z lamp autka nr. 1 miało kolor siuśków :)

Niestety nie mogę znaleźć tej fotki, ale postaram się zrobić podobną na następnym spociku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem: w bezpośredniej konfrontacji :) Przyjedź na spota, stań obok 6000k albo 8000k i na pewno zmienisz zdanie co do ich "białości" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/img]http://img516.imageshack.us/img516/2596/hidywu4.jpg

zdjęcia ze spota i co 4300K białe reszta fioletowa [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 21:06 _________________________________________________a poza tym zawsze Ci co maja Hidy made in china zawsze bedą zachwalać tani sposób na lans, koledzy nie po to fabryka montuje 4300K, widocznie jagby było coś lepszego to by montowali

Pozdrawiam bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter ty widzisz fiolet przy 6000k ? Byłeś u lekarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300k swieci na bialo 6000 troszke mniej na bialo,8000-dalej juz sa bardziej fioletowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...